Yabancılar İçin Türkçe

Yabancılar İçin Türkçe

Türkiye’de yaşayan çok sayıda turist bulunmaktadır, farklı sektörde çalışan çok sayıda turist günlük yaşamında daha kolaylık sağlaması açısından Türkçe ve İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duymaktadır. Kurslara kıyasla birebir çalışmalarla Türkçe ve İngilizce öğrenimi çok daha verimli olmaktadır.

Türkiye’de yaşayan çok sayıda turist bulunmaktadır, farklı sektörde çalışan çok sayıda turist günlük yaşamında daha kolaylık sağlaması açısından Türkçe ve İngilizce öğrenmeye ihtiyaç duymaktadır.
Kurslara kıyasla birebir çalışmalarla Türkçe ve İngilizce öğrenimi çok daha verimli olmaktadır. Ders alan kişiler rahatlıkla her yerde konuşma pratiği yapabileceği için de kısa sürede Türkçe ve İngilizce öğrenmek mümkündür. 
Turistlere  Türkçe ve İngilizce eğitiminde de diğer dillerde olduğu gibi, tüm dil becerilerinin (okuma, anlama, anlatma, yazma, konuşma) eş zamanlı öğretilmesi gerekmektedir. 
Profesyonel kadromuzda bulunan anadili Türkçe ve İngilizce olan Hocalarla hızlı, kolay, eğlenceli öğretim tekniklerimiz sayesinde kendi dilinizden Türkçe ve İngilizce ’ye eğitim alabileceksiniz. UA-62172274-1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!