HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

TEST-DAF Kursu

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

TEST-DAF KURSU

TEST-DAF sınavına hazırlanmak için yeterli düzeyde Almanca becerisine sahip olmanız gerekebilir. SDM Language School TEST-DAF programları öğrencilerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen kişiye özel hazırlanır ve yine kişiye özel bir çalışma planıyla doğru orantılı olarak eğitimler sürdürülür. TEST-DAF sınavı ve TEST-DAF hazırlık eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

TEST-DAF NEDİR?
TestDaF, Federal Almanya Cumhuriyeti’nde yüksek öğrenim görmek isteyen veya en azından dil düzeyini gösteren resmi bir belgeye ihtiyaç duyan Amanca öğrenenler için bir sınavdır.

TEST-DAF SINAV İÇERİĞİ
TestDaF, dil bilgisinin düzeyini, okuma anlama, dinleme anlama, yazılı ifade ve sözlü ifade olmak üzere dört ayrı bölümde ölçmektedir. Bu nedenle TestDaF belgesinde her bölümün puanı ayrı olarak yer alır

TEST-DAF İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER
İleri seviyede Almanca bilgisine sahip olanlar ve bu seviyelerini farklı biçimde testetmek isteyenler, Almanya’da yüksek öğrenim görmek isteyenler, ülkelerinde Almanca bilgisini belgelemek isteyen Üniversite öğrencileri, Almanya’da bir yüksek okulda akademik çalışma yapmayı düşünen ve dil düzeylerini test etmek isteyen bilim çalışanları bu sınava katılabilirler.

Test-Daf sınavına katılmak için Almanya’ya gitmeniz gerekmez, Türkiye’de bulunan lisanslı sınav merkezlerinde yılın belli dönemlerinde sınava katılabilirsiniz.

 

İngilizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.