Rusça Kursu - Rusça - Rusça Özel Ders
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Rusça kursu

 

Öğrenme garantili Rusça kursu

Rusça,Hint-Avrupa dil ailesinin Doğu Slav Dilleri alt grubuna girer. Bilinen Rus dili tarihinin başlangıç yılı 858’dir. Rusça sistemi Slav dillerinden gelmiştir ve en çok sözcük Eski Rus Dilinden aktarılmadır. Rusçada Kiril Alfabesi kullanılır. Şimdiki Rus stilinde Kiril Alfabesinde 33 harf vardır. Birleşmiş Milletler Örgütü’nün resmi dillerinden biri olan Rusça, dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir. Rus dilinde kelimelerdeki vurgunun hiçbir kuralı yoktur. Bu nedenle sözcükleri öğrenirken vurguyu ve telaffuzu doğru öğrenmek önemlidir.

Bazı dil bilimcilere göre Kuzey ile Güney arasındaki iki ana bölgede farklı lehçeler vardır. Bu lehçeler, Kuzey, Merkez ve Güney Rus lehçeleri olarak belirtilmektedir. Moskova orta bölgeyi oluşturur. Rusça bu bölgelere göre farklılık gösterir. Lehçelerde sık telaffuz ve tonlama, kelime ve gramer yapıları ayrı ve standart dışı özellikler göstermektedir. Rusçanın en yaygın kullanıldığı ülkeler Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Belarus’tur. Bir zamanlar Sovyetler Birliği’ni oluşturan ülkelerde de eskisi kadar yaygın olmasa da kullanılmaktadır. Öğrenme garantili Rusça kursu ile hedef ve amaçlarınıza göre köklü bir eğitim alabilir ve meslek kariyerinizde hızla ilerleyebilirsiniz.

 

Rusça Kursu Eğitim Programı

Rusça grup eğitimlerimizde öğrenci sayısının azlığı eğitiminde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimizde grubun dinamiğine uygun materyaller belirlenmekte ve teknolojik olarak tam donanımlı, konforlu  sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

Bu dili İngilizceden sonra ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için bir diğer avantaj ise öğretmenlerimizin 2 dilli olmasıdır. Öğrencilerimiz bir taraftan yeni bir dili öğrenir veya geliştirirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma olanağı da bulacaklardır.

Ayrıca Rusça seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmaktadırlar. Dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleriyle ilgili eğitimler verilmektedir.  Öğrenme garantili Rusça kursu, dili, anlama-dinleme-konuşma pratikleri çerçevesinde gramer eğitimini ön planda tutarak ilerlemekte ve kısa sürede köklü bir eğitim almanızı sağlamaktadır.

 

Rusça kursu Beşiktaş

Rusça kursu Beşiktaş, Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Rusça dil eğitimi videoları ve çeşitli ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

 

Rusça Özel Ders

SDM Dil Kursu, Rusça dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve  yabancı öğretmenleri ile özellikle “Bire bir Rusça” veya 2 – 4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir.

Özel Rusça derslerimizde  öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim, iş, özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.

Rusça özel ders eğitimlerimiz; sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam, konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

Öğrencilerimiz eğitimin gün ve saatlerine SDM Dil Okulu Eğitim Planlama Departmanımız ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir. Raporlar aylık olarak öğrencilerimize de ulaştırılmaktadır. Ayrıca eğitim danışmanlarımız süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

Programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğueğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.

Rusça Özel Ders Programları için SDM Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

TORFL Sınavı

Uluslararası Rusça yeterlilik sertifika sınavıdır. Sınav 6 seviyeden oluşur. Her seviye farklı yeterlilik alanlarını belgelemektedir. Örneğin Rusya’daki üniversitelere giriş için İleri Level 1 sertifikasına sahip olunmalıdır. Sınav; dilbilgisi, yazma, dinleme, kelime ve konuşma bölümlerinden oluşur.

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı Rusça eğitmenlerini birleştiren SDM, İstanbul’da Rusça Eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

Rusça seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.

Rusça Kursu Eğitim Videosu

Rusça Kursu Eğitim Takvimi

Rusça kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx    

Online Rusça kursu kayıtlarımız başlamıştır.

 Pin It on Pinterest