PROFICIENCY Kursu

PROFICIENCY Kursu

PROFICIENCY Kursu

Proficiency sınavına hazırlanmak için belirli bir düzeyde İngilizce becerisine sahip olmanız gerekebilir. SDM Language School Proficiency programları öğrencilerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen kişiye özel hazırlanır ve yine kişiye özel bir çalışma planıyla doğru orantılı olarak eğitimler sürdürülür. Proficiency sınavı ve Proficiency hazırlık eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

PROFICIENCY NEDİR?
Proficiency sınavı, üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans bölümleri için üniversitelerin kendi bünyelerinde hazırladıkları ve uyguladıkları yabancı dil yeterlilik sınavıdır. Her üniversite proficiency sınavlarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda hazırlar ve uygular, bu nedenle sınav format ve içeriği üniversiteden üniversiteye değişiklik gösterebilir.

PROFICIENCY SINAV İÇERİĞİ
Proficiency sınavları uygulandığı üniversiteye göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak okuma, dinleme ve yazma becerilerinin ölçüldüğü sınavlardır. Sınav formatlarını üniversitenizin ilgili biriminden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanada SDM LANGUAGE SCHOOL olarak, proficiency sınavına katılacağınız üniversitenin sınav formatı ve uygulanması gereken sınav hazırlık formatı ile ilgili talebiniz doğrultusunda sizlere rehberlik etmekten memnun oluruz.

İngilizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.
Ücretsiz Whatsapp Bilgi Hattı

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!