HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Kurumsal Eğitimler

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

SDM Dil Kursu olarak kurumsal yabancı dil eğitimlerinize iki şekilde çözüm önerisi sunmaktayız. Taleplerinizle paralel olarak, okulumuz ve kurumunuz arasında yapılacak işbirliği anlaşması doğrultusunda, çalışanlarınıza özel programlar ve özel fiyatlar önermekteyiz. Aynı zamanda, kurumunuz tarafından belirlenecek bireyler ya da gruplarla, ister okulumuz bünyesinde, isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir yerde eğitim faaliyetleri sürdürülebilir.

SDM DİL KURSU Eğitim Planlama Departmanı tarafından, eğitim ihtiyaç ve öncelikleriniz değerlendirilip, kurumunuza özel bir eğitim programı oluşturulmaktadır. Eğitim içeriği, katılımcıların hedef yabancı dildeki seviyeleri, firma faaliyet alanı ve eğitim yoğunluğu ile paralel olacak biçimde tarafımızdan düzenlenmektedir.

Kurumsal eğitimlerimizin yanında ve sonrasında, öğrencilerimizin yabancı dil eğitimlerine yurtdışında devam etme seçeneği sunmaktayız. Dileyen öğrencilerimiz, karşılıklı işbirliği anlaşmamız bulunan, kaliteli eğitim kurumlarında eğitimlerine devam edebilirler.

KURUMSAL EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Kurumunuzun Yabancı Dil yeterlilik analizleriniz ve yabancı dil eğitim programlarınız için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunamktayız. Çalışanlarınızın yabancı dil gereksinimlerini karşılayacak, kurumsal ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt verecek eğitimler eğitim uzmanlarımız tarafından hazırlanarak tarafınıza sunulmaktadır.

KURUMSAL SEVİYE TESPİT SINAVLARI
Çalışanlarınızın yabancı dil yeterliliklerini size özel hazırladığımız seviye tespit sınavlarıyla ölçmekteyiz. Seviye tespit sınavları beklentileriniz doğrultusunda çeşitli şekiller hazırlanır ve uygulanır. Değerlendirmeler ise kısa bir süre içerisinde eğitim uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve detaylı bir yabancı dil yeterlilik raporuna dönüştürülür. Dilerseniz akabinde etkin bir eğitim planlaması ile birlikte sizlere sunulur. Seviye tespit sınavlarımız CEF (Common European Framework) çerçevesinde değerlendirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

SDM Dil Kursunun farkı nedir?

SDM olarak, yabancı dil kursu arayışınızda yoğun temponuzu da göz önüne alarak sizi yormayacak bir program sunmaktayız. Bire bir yabancı dil eğitimlerimizle kurumunuzun beklentilerini tam olarak karşılamak üzere çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Çince, Yunanca ve yabancılar için Türkçe eğitimi ile yanınızdayız. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklara özel yabancı dil eğitimlerimizi yaş gruplarına uygun kavrama metotları sunarak veriyoruz. İngilizce kursu arayışınızda daima sizinle olan SDM, sizin sektörünüzde ve dünyada kullanımı yaygın olan diğer dillerde de bire bir eğitimler vermektedir. Kurumsal eğitimlerde şirket çalışanlarınızın seviye tespitinin yapılmasının ardından aynı derecede bilgiye sahip olanlar sınıf eğitimine alınmaktadır. Personelleriniz aynı sınıfta ders görmekte, sektörünüze uygun ders içerikleri sunulmaktadır. Çalışanlarınızın bir arada eğitim alması yabancı dil seviyelerinin eşit şekilde gelişme göstermesini sağlamaktadır.

Derslerde hangi eğitim metotları uygulanmaktadır?

Kurumumuzda öncelikle seviye tespiti yapılır ardından da alacağınız eğitimin programı belirlenir. Başarısı dünyaca kabul edilmiş Avrupa Birliği Dil Portfolyosu kapsamında eğitimler almaya başlarsınız. Seviyeniz başlangıç düzeyi olan A1’den, ileri düzey olarak kabul edilen C2’ye kadar hangi seviyedeyse ona uygun eğitim almaya başlarsınız. Derslerde bilgisayar ortamında çalışmalar yapılır, görsel ve işitsel materyallerle eğitiminiz desteklenir. Kurumumuzda “Konuşma Odaklı” eğitim sistemi uygulandığı için derslerde sürekli öğretmeninizle karşılıklı konuşma yaparsınız. Anlama, konuşma, yazma ve okumanın bir arada öğretildiği bir sistem sunarız. Eğitimin yan aktivitelerle desteklenmesi için Yabancı Öğretmenlerle Konuşma, Türk / Yabancı Öğretmenlerle Kelime, Türk Öğretmenlerle Gramer Kulüpleri ile Ücretsiz Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi çalışmamızla destek sunarız.

Kurumsal eğitimlerde kaç kişilik gruplar bulunmaktadır?

Eğitimlerimiz bire bir verilebildiği gibi istenildiği takdirde 2-5 kişilik gruplar halinde de yapılmaktadır.

Eğitimlerinize katılmak istiyoruz ancak yoğun programımızdan dolayı vakit bulamıyoruz. Bu noktada bize sunacağınız öneriler nelerdir?

İş yaşamı elbette ki yoğun bir çalışma temposunu da beraberinde getiriyor. Kurumsal yabancı dil eğitimlerimiz kurs merkezimizde verildiği gibi öğretmenlerimizin sizin şirketinize gelmesi ile de yapılmaktadır. Ayrıca dilerseniz online eğitim sistemimizle skype aracılığıyla öğretmenlerimiz canlı olarak eğitim verebilmektedir.

Kurumsal yabancı dil eğitiminin mesleki verimliliğe etkisi nasıldır?

Kurumsal dil eğitiminde, genel bilgilerin yanı sıra iş dünyasında ve özellikle de sizin sektörünüzde önem taşıyan konulara ağırlık verilir. Sizin bulunduğunuz sektöre özgü terimler ve konuşma kalıpları da öğretilerek personelinizin etkin iletişim kurmaları desteklenir.

Etkili sunum oluşturma, e-posta yazışmaları, pazarlık görüşmeleri, toplantı çalışmaları ve telefon görüşmesi yapma gibi iş dünyasında öne çıkan konularda eğitim almaktadırlar. Kurumsal yabancı dil eğitimlerimizle personelleriniz müşterilerle ister yazılı ister sözlü iletişim kurarak, şirketinizi en iyi şekilde temsil edebilecektir.