HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

KET/PET Kursu

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

KET PET KURSU

KET/PET, Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen yeterlilik sınavlarıdır. Her yıl binlerce kişinin katıldığı sınavda başarılı olup sertifika alan herkes, İngilizce seviyesini dünyanın en geçerli kurumlarından birinde belgeletmiş olmaktadır.

Eğitim açısından büyük önem taşıyan KET/PET sınavlarında başarılı olan her öğrenci, dünya çapında tüm okullarda İngilizce seviyesini uluslararası kriterler çerçevesinde onaylatmış olur.

SDM Language School olarak, KET/PET hazırlık sürecinde öğrencilerimize Temel İngilizce eğitim programıyla eş zamanlı biçimde sınava özel içerikler sunmaktayız. Derslerde kelimeler, cümle yapısı, tensler ve konuşma örneklerine bol bol yer verilmektedir.

Sınava hazırlık sürecinde, İngilizce sözlü uyarıları anlama, iletişim kurma, kendini tanıtma, sorulara cevap verebilme, net bir şekilde konuşan kimselerle diyalog kurma yetenekleri kursiyere kazandırılmaya çalışılmaktadır.

Kurumumuzda sınava hazırlık sürecinde “Konuşma Odaklı” eğitim ile paralel olarak ihtiyaca uygun gramer çalışmaları yapılır. Bire bir olarak gerçekleştirilen derslerde sınavla ilgili tecrübeleri bulunan öğretmenler size eşlik etmektedir. Konu anlatımlarının yanı sıra sınav için hazırlanan kaynakları da paylaşarak ek çalışmalar yapmanızı sağlamaktadırlar.

Sınavın temel amaçlarından biri de İngilizce öğrenmek isteyenlere yol gösterici konumunda yer almasıdır. KET/PET sınavlarına hazırlanırken yabancı dil seviyenizin hangi aşamada olduğunu görme fırsatı elde ederken, temel İngilizce bilginizi geliştirmiş olursunuz.

Eğitimine yurtdışında devam etmek isteyenler için daha da önem taşıyan bu sınav için SDM olarak sunduğumuz ders içeriklerinin temel yapısı şöyledir:

  • Temel İngilizce konuşma çalışmaları
  • Gramer eğitimi
  • Kelimeler ve cümle yapılarının incelenmesi
  • Yazı ile kendini ifade etme
  • İşitsel çalışmalar
  • Görsel eğitimler
  • Testler ve dersi destekleyici ödevler

İngilizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.