İtalyanca Kursu - İtalyanca - İtalyanca Özel Ders - Şişli
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İtalyanca Kursu

İtalyanca Kursu

Dil öğrenmek kişilere günlük hayatında ve akademik hayatında pek çok olumlu etki sağlar. Bu nedenle de son dönemlerde dil kurslarına olan talepler de artmıştır. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan belli başlı diller herkes tarafından ilgi görür ve mutlaka öğrenilmek istenir. Ancak daha az kişi tarafından talep gören ve herkesin bilmediği diller de sizi diğer kişilerden ayırmak konusunda oldukça büyük avantajlar sunar. Bu dillerden bir tanesi de İtalyancadır. İtalyanca dünya genelinde çok fazla kişi tarafından bilinmese de oldukça etkili bir dildir. Hem eğitim hayatınızda hem de sosyal hayatınızda yeni diller bilmek her zaman çok önemlidir. Ancak yeni diller öğrenirken o dilin kurallarını öğrenmek, akıcı bir şekilde konuşabilmek çoğu zaman kişileri zorlar ve eğitim sürecini sıkıcı bir hale getirir. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için dil öğrenirken dil kurslarından yararlanmak çok önemlidir. Hem dilin yapısını eksiksiz ve doğru bir şekilde öğrenebilmek için hem de kısa sürede akıcı bir konuşma seviyesine gelebilmek için kurslar oldukça önemlidir.

İtalyanca kursu çok fazla kişinin olmamasından dolayı 3-4 kişilik gruplar halinde gerçekleştirilir. Bu sayede eğitmenler öğrenciler ile aktif bir iletişim halinde olur ve öğrencilerdeki ilerlemeler kolay bir şekilde gözlemlenebilir. Ayrıca ana dil seviyesinde İtalyanca bilen eğitmenler tarafından kursların yapılıyor olması dili daha kısa süre içerisinde öğrenmenizi de sağlar. Ancak sağladığı yararlar bunlarla da sınırlı değildir.

İtalyanca Kursu’nun Yararları

İtalyanca kursunun yararları oldukça fazladır. Özellikle de az kişilik gruplar halinde ders yapılmasını isteyen kişiler için 3-4 kişilik gruplar halinde derslerin yapılıyor olması büyük bir avantaj olacaktır. Aynı zamanda da eğitmenlerin İtalyancanın dışında İngilizceyi de akıcı bir şekilde konuşabiliyor olması aynı anda farklı dilleri konuşma imkanını ve geliştirmenizi sağlar.

İtalyanca Özel Ders

İtalyanca pek çok kişi tarafından beğenilen ve kulağa hoş gelen bir dildir. Dünya genelinde herkes tarafından en çok bilinen ve konuşulan dillerden bir tanesi olmasa gerek eğitim hayatınızda gerekse de iş hayatınızda İtalyanca biliyor olmanız büyük avantajlar sağlar. Bu nedenle de pek çok kişi İtalyanca öğrenmek ister ancak farklı bir dil öğrenmek çeşitli zorluklara neden olduğu için buna cesaret edemezler. Dil örenirken dilin yapısı, telaffuzu ve akıcı bir şekilde konuşulması bazen çok zor olabilir. Bu zorlukları yaşamak istemeyen kişiler İtalyanca özel ders alabilirler. Bu sayede kendilerine özel bir program ile daha detaylı ve daha aktif bir eğitim süreci yaşayabilirler. Eğitmenler ile bire bir kurulacak olan iletişim sayesinde dil öğrenme süreci çok daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Özel ders tamamlandığında ise dili aktif olarak konuşabilecek duruma gelmeniz hedeflenir. Ayrıca kursa ilk kayıt olduğunuz zaman sizin boş günlerinize ve uygun olma durumunuza göre size bir plan yapılır ve bu plan doğrultusunda daha bireysel bir sistem ile ilerlenir.

 

 

İtalyanca kursu Online

İtalyanca dilini ilk ya da ikinci dil olarak tercih eden öğrencilerimiz İtalyanca kursu Online eğitimden de yararlanabilirler. İtalyanca kursu Online eğitim için danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Online İtalyanca kursu kayıtlarımız devam ediyor.

 

İtalyanca kursu Mecidiyeköy

İtalyanca kursu Mecidiyeköy, İtalyanca kursu Beylikdüzü, Şişli,Sarıyer,Taksim, Kadıköy, Maltepe,Bostancı,Pendik ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. İtalyanca dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

 

Sertifikalar

CELI1, CELI2, CELI3, CELI4 ve CELI5 – CELI sertifikası, İtalya Eğitim Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı tarafından resmi olarak tanınmış, resmi bir belgedir. Belgeler üniversitelere kayıt aşamasında da kabul edilmektedir. CELI Sertifikası uluslararası geçerliliği olduğu gibi YÖK tarafından da tanınmaktadır. Bunun yanı sıra KPDS (Kamu Personeli Dil Sınavı) ve ÜDS (Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı ) için de denkliği yasal olarak kabul edilir. Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı İtalyanca eğitmenlerini birleştiren SDM, İstanbul’da İtalyanca Eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

İtalyanca seviyenizi ücretsiz ölçmek için Tıklayınız.

İtalyanca Kursu Eğitim Videosu

İtalyanca Kursu Eğitim Takvimi

İtalyanca kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz. Kurs takvimleri kişiye özel yapılmaktadır.

Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx    

Online İtalyanca kursu kayıtlarımız başlamıştır.Pin It on Pinterest