İSTANBUL’DA KALİTELİ ARAPÇA KURSU
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSTANBUL’DA KALİTELİ ARAPÇA KURSU

Arapçayı en iyi Arapça kursu kalitesiyle öğrenme şansı, yabancı eğitmenleri, sürekli güncellendiği modern müfredatı ve öğretim yöntemleriyle, dil eğitimine yeni bir bakış açısı getiren pratik Arapça öğrenme ağırlıklı kurumumuz,  www.sdm.com.tr adresiyle bireyle hizmet sunmaktadır. Dil sınavlarına yönelik Arapça kursu donanımı, modern son teknolojik altyapısı mevcut sınıflarda, girilecek sınavın gerekliliklerine uygun programlarla sağlanmaktadır. Arapça kursu eğitim sistemi, Akademik Arapçanın yanında kısa zamanda pratik Arapça ya da iş Arapçasını öğretmeye yöneliktir.

Dünya insanı olma açısından öneme sahip Arapça dil eğitimi, Arapça kursu fiyatları açısından birebir eğitim imkânları, kaliteli ve güncel görsel ve işitsel materyalleri maksimum kalitede sağlayarak, herkese hitap edebilecek şekilde uygun olarak düzenlenmiştir.  Kurs fiyatını düşünmeden öğrencinin eğitime adapte olmasını hedeflenirken, kişisel ihtiyaçlara cevap veren dili dört temel beceri üzerine bütünüyle öğreten bir öğretim sistemi sağlanmaktadır. Mesleki, akademik çalışmalarda gerekli olan Arapça dil eğitimi, uluslararası dil öğretim kriterlerine alanlarında uzman öğretim kadrosuyla sunulurken, pratik Arapça konuşma becerisi geliştirilmekte ve Arap kültürüyle kusursuz entegrasyon sağlanmaktadır.

Kurumumuzun İngilizce kursu İstanbul ilinde iletişime dayalı eğitim metotlarını kullanarak, genel ve sınavlara yönelik ihtiyaçlara binaen en etkili cevap verecek sistemleri kullanıp, başarıyı akılcı yöntemlerle sağlayarak dilde kalıcılık kazanılmasını garanti etmektedir. Eğitim videoları, online kaynaklarıyla speaking aktiviteleri başarıya ulaştırırken, uygun fiyatlarla öncülük etmektedir.Pin It on Pinterest