HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca Kursu

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

İSPANYOLCA

 

Hint-Avrupa dilleri ailesinden Latin kökenli bir Roman dili olan İspanyolca, birçok Latin Amerika ülkesinde konuşulmaktadır. İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvator, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela’nın resmi dili olmasının yanı sıra dünyada anadil olarak konuşulan 3. dildir. Bununla birlikte Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Amerikan Milletleri Örgütü ve birçok alt kuruluşlarında uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmi dil olarak kullanılmaktadır. İspanyolcanın Türkçeden en belirgin farklılığı dilin  yapısının dişil ve eril olarak ikiye ayrılmasıdır.

İSPANYOLCA KURSU

 

SDM Dil Kursu, İspanyolca dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve  yabancı öğretmenlerle özellikle “Bire bir İspanyolca” veya 2 – 4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir.

İspanyolca grup eğitimlerimizde öğrenci sayısının azlığı eğitiminde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimiz grubun dinamiğine uygun materyaller belirlemekte ve teknolojik olarak tam donanımlı ve konforlu  sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

Bu dili İngilizceden sonra ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için bir diğer avantaj ise öğretmenlerimizin 2 dilli olmasıdır. Öğrencilerimiz bir taraftan yeni bir dili öğrenir veya geliştirirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma olanağı da bulacaklardır.

Ayrıca İspanyolca seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmakta ve dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleri ile ilgili eğitim vermektedirler. Dilin yapısını ve tekniklerini öğrendikten sonra sınavlar da başarı şansınız daha yüksek olacaktır.

 

 

İSPANYOLCA ÖZEL DERS

 

Özel İspanyolca derslerimizde  öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim, iş, özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.

İspanyolca özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam, konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

Eğitimin gün ve saatlerine öğrencimiz kayıt sonrası Eğitim Planlama Departmanımız ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir. Raporlar aylık olarak öğrencimize de ulaştırılmaktadır. Ayrıca eğitim danışmanlarımız süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

Programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.

Taksim, Mecidiyeköy,Sarıyer,Şişli, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. İspanyolca dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

İspanyolca Özel Ders Programları için SDM Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

DELE SINAVI

 

Yabancılar için İspanyolca Dil Yeterlilik Diploması sınavıdır. İspanyolca bilgisini uluslararası alanda belgeleyen tek resmi lisanstır. Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı İspanyolca eğitmenlerini birleştiren SDM, İstanbul’da İspanyolca eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

 

 

ONLINE İSPANYOLCA SEVİYE TESTİ

 

İspanyolca Seviye Tespit Sınavı

 

İSPANYOLCA KURS TAKVİMİ

Kurs programımızın saatleri hocalarımıza ve öğrencilerimizin istediği saatlere göre ayarlanmaktadır.