İspanyolca Kursu - İspanyolca - İspanyolca Özel Ders
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca Kursu

Üç ayda öğrenme garantili İspanyolca kursu

Hint-Avrupa dilleri ailesinden Latin kökenli bir Roman dili olan İspanyolca, birçok Latin Amerika ülkesinde konuşulmaktadır. İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvator, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela’nın resmi dili olmasının yanı sıra dünyada anadil olarak konuşulan 3. dildir. Bununla birlikte Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Amerikan Milletleri Örgütü ve birçok alt kuruluşlarında uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmi dil olarak kullanılmaktadır. İspanyolcanın Türkçeden en belirgin farklılığı dilin  yapısının dişil ve eril olarak ikiye ayrılmasıdır. Üç ayda öğrenme garantili İspanyolca kursu, yabancı dil bilgisinin giderek daha fazla önem kazandığı günümüzde size yeni iş ve meslek kapılarını aralamaya aday…

İspanyolca Kursu Eğitim Programı

SDM Dil Kursu, İspanyolca dil eğitiminde başlangıç seviyesinden yüksek seviyelere kadar Türk ve  yabancı öğretmenlerle özellikle “Bire bir İspanyolca” veya 2 – 4 kişilik mini gruplar halinde eğitim vermektedir. Üç ayda öğrenme garantili İspanyolca kursu, ana dili İspanyolca olan eğitmenleriyle dili köklü bir şekilde öğrenmenize olanan tanımaktadır.

İspanyolca grup eğitimlerimizde öğrenci sayısının azlığı eğitiminde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır. Eğitmenlerimiz grubun dinamiğine uygun materyaller belirlemekte ve teknolojik olarak tam donanımlı ve konforlu  sınıflarda eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati 6 saattir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programlarımız bulunmaktadır.

Bu dili İngilizceden sonra ikinci dil olarak öğrenmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için bir diğer avantaj ise öğretmenlerimizin 2 dilli olmasıdır. Öğrencilerimiz bir taraftan yeni bir dili öğrenir veya geliştirirken diğer taraftan İngilizce pratik yapma olanağı da bulacaklardır.

Ayrıca İspanyolca seviye belirleme sınavlarına hazırlanmak için özel eğitim programlarımız bulunmaktadır. Bu programlar için özel sınav eğitmenleri derslere katılmakta ve dilin yapısının yanı sıra sınav teknikleri ile ilgili eğitim vermektedirler. Dilin yapısını ve tekniklerini öğrendikten sonra sınavlar da başarı şansınız daha yüksek olacaktır.

İspanyolca Özel Ders

Özel İspanyolca derslerimizde  öğrenci odaklı eğitim sistemi uygulanmaktadır. Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim, iş, özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.

İspanyolca özel ders eğitimlerimiz sadece kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır. Teknolojik donanımı tam, konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.

Eğitimin gün ve saatlerine öğrencimiz kayıt sonrası Eğitim Planlama Departmanımız ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir. Raporlar aylık olarak öğrencimize de ulaştırılmaktadır. Ayrıca eğitim danışmanlarımız süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

Programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır. Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.

İspanyolca Özel Ders Programları için SDM Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

İspanyolca kursu Bahçeşehir

İspanyolca kursu Bahçeşehir, İspanyolca kursu Beylikdüzü, Taksim, Mecidiyeköy, Sarıyer, Şişli, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. İspanyolca dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

 

Dele Sınavı

Yabancılar için İspanyolca Dil Yeterlilik Diploması sınavıdır. İspanyolca bilgisini uluslararası alanda belgeleyen tek resmi lisanstır. Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı İspanyolca eğitmenlerini birleştiren SDM, İstanbul’da İspanyolca eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

İspanyolca seviyenizi ücretsiz ölçmek için Tıklayınız.

 

İspanyolca Kursu Eğitim Videosu

İspanyolca Kursu Eğitim Takvimi

İspanyolca  kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx

Online İspanyolca kursu kayıtlarımız başlamıştır.

 Pin It on Pinterest