HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSPANYOLCA KURS

İSPANYOLCA KURS SEÇENEKLERİMİZ İLE SİZLERLEYİZ

İspanyolca kurs Şişli, İspanyolca kurs Mecidiyeköy ve İspanyolca kurs Maslak seçenekleri arıyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir. İstanbul un en önemli ilçelerinde, mükemmel dil kurslarımız ile sizlerleyiz. 20 yıldır İstanbul İlinde başarılı çalışmaları ile dikkat çeken SDM Dil Kursumuz, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Arapça, Çinçe, Fransızca, İtalyanca, Rusça dil kurslarımızile sizlerleyiz. Yabancılar için Türkçe dil kurslarımız da bulunmaktadır. Eğitim verdiğimiz tüm dil derslerimiz sonucunda sizlere mükemmel bir dil öğretmekteyiz. Mezun olan ve sertifikalarını alan kursiyerlerimiz dile tam hakim olarak ayrılmaktadır.

Şişli, Mecidiyeköy ve Maslak gibi ilçelerimizde bulunan ve dil öğrenmek isteyen adaylar hemen şubelerimizde başvurabilirler. www.sdm.com.tr adresimizden de bilgi alabilir, aklınızdaki soruları bizimle iletişime geçerek hemen yöneltebilirsiniz. Uygun ücretlerimiz de sizi fazlasıyla memnun edecek. Az kişilik sınıflarımızda, öğrencilerimizin tümünün de kesintisiz olarak derse katılımları sağlanarak eğitim verilmektedir. Öğrencilerimiz devamlı şekilde soru cevap şeklinde eğitime alınmaktadır. Eğitmenlerimiz son derece kaliteli, alanlarında uzman ekipten oluşmaktadır.

İspanyolca dil kursumuzda diğer dil kurslarımız gibi seviye tespit sınavına alınmaktadır. Buna göre seviyeye uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Haftalık ders programlarımız ve saatlerimiz için de sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Özel dil dersleri, kurumsal ve bireysel eğitimler, online kurs seçenekleri okulumuzda sizleri bekliyor.

Grup fiyatına İspanyolca Özel Ders Almak İstemez misin? Kredi Kartına 9 Taksit Seçeneği, %51 İndirim Fırsatı!

Hemen Ara  02122330999 Pbx