HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İş İngilizcesi

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

Business English – iş ingilizcesi

Business English, dilimizdeki karşılığıyla İş İngilizcesi eğitim programı günümüzde herkesin, her sektörün ihtiyaç duyduğu bir eğitim haline gelmiştir. İş İngilizcesi Eğitim programları Temel Yabancı Dil eğitimlerinden farklı olarak iş ortamında karşılaşabileceğiniz durumlar, yazışma ve telefon konuşmaları, alanınızla ilgili araştırma yapabilme, sunum becerileri, toplantı ve konferans becelerileri gibi konu başlıklarını kapsar. Bu doğrultuda öğreneceğiniz yeni bir dil değil, hedef dilde iş durumları ile ilgili bağlamların yabancı dil eğitim programınıza dahil edilmesidir.

Hedef yabancı dilde temel iletişim becerileriniz yeterli ise SDM Dil kursu olarak programınıza Business English programını dahil edip, iş alanınızı geliştirme, kariyer hedeflerinizi büyütme ve mevcut işinizde daha kapsamlı bir başarı elde etmeniz için sizlere destek olmaya hazırız.

Medical English ve Law, sizlere hizmet verebileceğimiz diğer özel alanlardır. Bu alanlarda  İş İngilizcesi programının yanı sıra alanınızla ilgili çeşitli çalışmalar da gerçekleştirilmektedir.