HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İnsan Kaynakları

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

 

Gücümüzü çalışanlarımızdan alıyoruz.

 

SDM Dil Kursu olarak size, tecrübeli bir ekip tarafından yönetilen dinamik bir organizasyona katılma imkanı sunuyoruz. Eğitim kurumumuzda birçok yenilik ve heyecan verici iş imkanları sağlarken, en önemli katkının insan faktörü olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç doğrultusunda tüm çalışanlarımızı, düşünce ve yaratıcılık olanaklarını rahatlıkla sunabilen, güçlü iletişim becerilerine sahip, saygı duyulan ve kariyer yapma imkanına sahip bireyler olarak güçlendiriyoruz.

 

Ekibimizde yer almak ve bizimle çalışmak isterseniz  özgeçmişinizi ve iletişim bilgilerinizi aşağıda yer alan pozisyonlar doğrultusunda bize gönderebilirsiniz. Bize ilettiğiniz tüm bilgiler gizlilik esasına göre değerlendirilmektedir.