HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

İngilizce dili Cermen kökeninden gelen,dünyada Çince ve İspanyolca’dan sonra anadil olarak kullanılan 3.dildir.
Dünyada 2.dil olarak en çok kullanılan dil İngilizce’dir.
Ortalama 1.8 milyar insan İngilizce konuşmaktadır.
Dünya lideri Amerika Birleşik Devletleri’nin anadilinin İngilizce olması dünyada bu dilin öğrenilmesini yaygın hale getiren sebeblerdendir.
Tüm ülkelerde anadilden sonra ikinci dil olarak İngilizce eğitim verilmektedir.
Birleşmiş milletlerin resmi dilidir.
Hemen hemen tüm meslek gruplarında İngilizce gereklilik haline gelmiştir.
Amerika Birleşik Devletleri’nin her geçen gün artan kültürel ve ekonomik etkisi  ülkemizde İngilizce lisanına ilgiyi en üst düzeye taşımıştır..Sinema,müzik,sosyal medya gibi ortak zevkler sayesinde bir çok İngilizce kelime günlük hayatımızda zaten kullanılır hale gelmiştir.

EĞİTİM ŞEKLİ 

Yüksek hizmet kalitesi ,konforlu ve tam donanımlı derslikleri ,dallarında uzman Türk ve anadili İngilizce olan formasyonlu eğitmenleri ile SDM,İstanbul’da İngilizce Eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

 • Birebir İngilizce
 • İngilizce açık mini gruplar
 • İngilizce kapalı mini gruplar

 

BİREBİR İNGİLİZCE KURSLARIMIZ

 • Özel İngilizce derslerimizde  ‘öğrenci odaklı eğitim metodu ‘ uygulanmaktadır.
 • Sistemin doğru  çalışması için öğrencinin eğitim, iş ,özel hayat durumu ve yoğunluğu etüt edilerek en uygun program belirlenmektedir.
 • Öğrencimizin sabit kur sistemlerinin  içerisinde sıkışmadan dilin bütününe hakim olarak ve konuşarak öğrenmesini sağlamak öncelikli hedefimizdir.
 • İngilizce özel ders eğitimlerimiz ;kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır.
 • Program başta belirlenen hedefler doğrultusunda öğrencinin adımlarına ve ihtiyaçlarına göre ilerler.
 • Teknolojik donanımı tam ,konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.
 • Konularında uzman,tecrübeli,formasyonlu Türk ve yabancı eğitmenlerimiz Genel İngilizce,İş İngilizcesi , Akademik İngilizce alanlarında eğitim vermektedir.
 • Özellikle spesifik konularda eğitim alma ihtiyacı olan öğrencilerimizin tercih etmesi tavsiye edilen eğitim metodu BİREBİR EĞİTİM’dir.
 • Eğitimin gün ve saatlerine öğrencimiz kayıt sonrası ‘ Eğitim Planlama Departmanımız’ ile görüşerek karar vermektedir.Eğitim süreci içerisinde ihtiyaç duyulduğunda öğrenci program değişikliği talep edebilir.
 • Programlarımız en az haftada 3 saatlik eğitimlerden başlamaktadır.
 • Sizin için en uygun olacak haftalık saat yoğunluğu Eğitim Uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.
 • Eğitim planlama departmanımız eğitim süresi boyunca raporlarla sürekli eğitimi takip etmekte ve desteklemektedir.
 • Raporlar aylık olarak öğrencimize de ulaştırılmaktadır.
 • Ayrıca eğitim danışmanlarımızda süreç boyunca aktif olarak öğrencilerimize rehberlik yapmaktadır.

İngilizce olarak profesyonel e-postalar yazın

Bu, kurs İngilizce olarak etkin iş e-postaları yazmanıza yardımcı olmak için hazırlanmış bir derstir. Bu ders sadece iş ile ilgili yazışmalardan oluşmaktadır, genel İngilizce yazma becerilerinizi geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra daha profesyonel e-postalar yazmak için de bilgi ve becerilerinizin artmasını sağlayacaktır. Bu nedenle, e-posta yazma için dilbilgisi ve kelime becerilerinizi geliştireceksiniz ve işinizle iletişiminizde daha güçlü ve başarılı olmanız için kültürler arası bilginizi geliştireceksiniz. Formalite düzeylerini ve çeşitli organizasyon stillerini analiz etmek için farklı e-posta formatlarına bakacaksınız.  Özür mektupları veya revize edilmesi gereken giriş yazıları, duyurular, istekler ve e-postalar için e-postalarınızı geliştirebileceksiniz. Bu derste 4-5 e-postayı yazıp gözden geçireceksiniz, birkaç anlama quizini tamamlayacaksınız ve diğer katılımcıların e-postalarını inceleyeceksiniz. Bu kursun sonunda ingilizce e-posta probleminiz çözülmüş olacaktır. Desler 4 Hafta tek kişilik veya 4 lü gruplar halinde yapılabilir. Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx

Mesleki İngilizce Konuşma: Şahsen, Birebir veya Telefonda

Kurs Hakkında

Daha iyi İngilizce konuşmak ister misiniz?
Bu ders bu amaca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
Profesyonelce İngilizce Konuşma: Kişisel olarak, birebir ve Telefonda, İngilizce konuşma becerilerinizi artıracaktır. Bu 5 haftalık kursta, güçlü kişisel tanıtımı nasıl belirleyeceğinizi ve yapacağınızı öğreneceksiniz. Grup tartışmaları için konuşma becerilerini geliştireceksiniz: nasıl katılıp katılmama, netleştirme, yeniden ifade etme ve özetleme. Telefonda bilgi vermek ve taleplere yanıt vermeyi gözden geçirecek ve uygulayacaksınız. Etkili röportaj çalışırken rol yapacaksınız. Bir ürün ya da hizmet sunarak bir “satış” dizisi hazırlayıp verecek olursunuz. Kurs boyunca, İngilizce konuşmayı değiştireceksiniz ve konuştuğunuzda daha akıcı ve doğru olacaksınız.
Kültürel açıdan uygun vücut dili ve tonu sergileyeceksiniz. Kurs boyunca çalışırken, kendi kendine ve akran değerlendirmelerini tamamlayacaksınız. Konferans, anlama ve kelime testleri, uygulama ve performans kombinasyonuyla, dünyanın herhangi bir yerinde İngilizce iletişim kurmak için gerekli becerileri ve güvenini kazanacaksınız.
Bu kursun sonunda:
• İngilizce konuşmayı değiştirme
• Telaffuz ve akıcılığınızı geliştirin
• İngilizce sözcük dağarcığınızı arttırın
• Kültürün konuşmanızı nasıl etkilediğini belirleyin
• Doğru konuşmanıza yardımcı olmak için kültürü kullanın
• Farklı kültürler için en iyi beden dilini gösterin
• Farklı ayar ve durumlar için ifadeleri, soruları ve yanıtları öğrenin Dünyanın herhangi bir yerinde, İngilizce iletişim kurmak için gerekli becerileri ve güvenini kazanacaksınız. Desler 5 Hafta tek kişilik veya 4 lü gruplar halinde yapılabilir. Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx    
Sdm farkıyla İngilizce Kursu ile birebir eğitim ile öğrenme garantisi.