İngilizce Kursu
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce Kursu

 

Üç ayda öğrenme garantili İngilizce kursu

Dünyada ikinci dil olarak en çok kullanılan dil İngilizcedir. Cermen kökeninden gelen İngilizce, Çince ve İspanyolcadan sonra anadil olarak kullanılan üçüncü dildir. Bununla birlikte, İngilizce ortalama olarak 1.8 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nin anadilinin İngilizce olması, bu dilin öğrenilmesini yaygın hale getiren nedenlerden biridir. Birçok ülkede anadilden sonra ikinci dil olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ve iletişim çağı, tüm meslek gruplarında İngilizceyi gereklilik haline getirmiştir. Üç ayda öğrenme garantili İngilizce kursu, kısa zamanda seviye atlamanızı sağlayacaktır.

 

İngilizce kursu fiyatları

Üç ayda öğrenme garantili İngilizce kursu, İngilizce seviyenizi kısa süre istediğiniz düzeye getirmek için birebir eğitim programı ile kapsamlı bir süreç uygulamaktadır. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle sürdürülen ve ders program zamanı sizin okul ya da iş saatlerinize göre düzenlenen İngilizce kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İngilizce kursu tavsiye

Yeni bir dil eğitiminde seviyenize uygun eğitim programı ilk önemli adımdır. İkinci önemli adım ise ana dili unsurudur. Okuma, dinleme, yazma ve duyma becerilerinizi geliştirmek için en iyi yöntem ana dili ile eğitimdir. İngilizce kursu tavsiye edilen kursumuz, konusunda uzman ve çok dilli eğitmenleriyle kısa süre içerisinde İngilizce dil bilginizin gelişmesine yardımcı olacaktır.

 

İngilizce Kursu Eğitim Programı

Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri, alanlarında uzman Türk ve anadili İngilizce olan formasyonlu eğitmenleri ile SDM, İstanbul’da İngilizce eğitim almak için en doğru adres olacağını garanti etmektedir. İngilizce kursu eğitim programımız,

• Birebir İngilizce
• İngilizce açık mini gruplar
• İngilizce kapalı mini gruplar
şeklinde gerçekleştirilmektedir.
Birebir İngilizce Kursu:
• Birebir İngilizce kursu derslerimizde “öğrenci odaklı eğitim metodu” uygulanmaktadır.
• Sistemin doğru çalışması için öğrencinin eğitim, iş, özel hayatı ve yoğunluğu etüt edilerek, en uygun ders programı belirlenmektedir.
• Öğrencimizin sabit kur sistemlerinin içerisine sıkışmadan, dilin bütününe hakim olarak ve konuşarak öğrenmesini sağlamak öncelikli hedefimizdir.
• İngilizce özel ders eğitimlerimiz, kişiye özel program ve materyaller belirlenerek uygulanmaktadır.
• Program, belirlenen hedefler doğrultusunda öğrencinin adımlarına ve ihtiyaçlarına göre ilerlemektedir.
• Teknolojik donanımı tam ve konforlu dersliklerimizde özellikle görsel ve işitsel materyaller öne çıkmaktadır.
• Konularında uzman, tecrübeli, formasyonlu Türk ve yabancı eğitmenlerimiz Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce alanlarında eğitim vermektedir.
• Özellikle spesifik konularda eğitim alma ihtiyacı olan öğrencilerimizin tercih etmesi tavsiye edilen eğitim metodu BİREBİR EĞİTİM’dir.
• Öğrencimiz, eğitimin gün ve saatlerine “Eğitim Planlama Departmanımız” ile görüşerek karar vermektedir. Eğitim süreci içerisinde ihtiyaç duyulduğunda program değişikliği yapılabilmektedir.
• Programlarımız haftada en az 3 saatlik eğitimlerle başlamaktadır.
• Haftalık ders ve saat yoğunluğu, eğitim uzmanlarımız ile yapılan görüşme sırasında belirlenmektedir.
• Eğitim planlama departmanımız, derslerinizi takip etmekte ve raporlarla desteklemektedir.
• Raporlar aylık olarak öğrencimize ulaştırılmaktadır.
• Eğitim danışmanlarımız öğrencilerimize eğitim ve diğer konularda rehberlik yapmaktadır.

 

İngilizce E-posta Yazma Kursu:

Bu kurs, iş e-postalarınızı etkili bir İngilizce ile yazmanıza yardımcı olmak için hazırlanmış bir derstir.
Profesyonel iş alanınızla ilgili yazışmalardan oluşan bu İngilizce program, genel İngilizce yazma becerilerinizi geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra mesleki e-postalar yazmak için de bilgi ve becerilerinizin artmasını sağlamaktadır.
Bu İngilizce kurs programı ile e-posta yazmak için dil bilgisi ve kelime becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Böylece işinizle iletişiminizde daha güçlü ve başarılı olmanız için kültürler arası bilginizi artırabilirsiniz.
Formalite düzeylerini ve çeşitli organizasyon stillerini analiz etmek için farklı e-posta formatlarını öğrenebilir; özür mektupları veya revize edilmesi gereken giriş yazıları, duyurular, istekleri kaleme alabilirsiniz.
Bu derste, birçok İngilizce e-posta yazabilir, alıştırmalar yapabilir ve diğer katılımcıların e-postalarını inceleyebilirsiniz.Dersler; 4 hafta tek kişilik veya 4’lü gruplar halinde yapılabilir.

 

Mesleki ve Profesyonel İngilizce Konuşma Kursu:

Bu kurs programı ile, İngilizce konuşma becerilerinizi artırabilir, iş toplantıları ve profesyonel sunumlar için gerekli İngilizce donanımı edinebilir, grup tartışmaları için konuşma becerilerini geliştirebilirsiniz.

Mesleki ve profesyonel İngilizce konuşma kursunda, toplantılara katılıp katılmama, kısa ya da uzun toplantı notları, kendinizi ifade etme ve sunum özetleme gibi profesyonel alanlarda oldukça önemli olan detayları öğrenebilirsiniz.

Yurt dışı telefon konuşmaları ve bilgi verme yöntemleri ile karşılıklı diyalog becerilerinizi, ürün ya da satış konusunda profesyonel dilinizi geliştirebilirsiniz.

Kurs boyunca, İngilizce konuşma yeteneğinizi artırabilir, daha akıcı konuşabilirsiniz.

Konferans, duyduğunu anlama ve kelime testleri, uygulama ve performans kombinasyonunu öğrenerek, dünyanın herhangi bir yerinde İngilizce iletişim kurmak için gerekli becerileri ve güveni kazanabilirsiniz.

Bu kursun sonunda:

• Akıcı İngilizce
• Telaffuz
• Farklı kültürler için en iyi beden dili
• Profesyonel alanlarda İngilizce ifadeler, sorular ve yanıtlarını en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Dersler 5 hafta tek kişilik veya 4’lü gruplar halinde yapılabilir.

İngilizce seviyenizi ücretsiz ölçmek İçin  Tıklayınız.

İngilizce Kursu Eğitim Videosu

İngilizce Kursu Eğitim Takvimi

İngilizce kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz.

Detaylar için 0212 233 09 99 PbxPin It on Pinterest