FRANSIZCA ÖZEL DERS UYGULAMALARIMIZ
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

FRANSIZCA ÖZEL DERS UYGULAMALARIMIZ

FRANSIZCA ÖZEL DERS UYGULAMALARIMIZ

SDM dil okulları ile kişiye özel uygulamalarımızla mükemmel şekilde dil öğrenebileceksiniz. Okumuzda 1994 yılından bu yana kişiye özel çalışmalarımızla birebir şekilde dil eğitimi verilmektedir. Gerek bire bir özel derslerimizde, gerek grup derslerinde veya sınıf eğitiminde her zaman bu yöntemi dikkate alarak eğitimlerimizi sunmaktayız. İstanbul un çeşitli yerlerinde olan şubelerimizle sizlerleyiz. Fransızca özel ders Mecidiyeköy, Fransızca özel ders Taksim ve Fransızca özel ders Şişli çalışmalarımız da İstanbullu dil öğrenmek isteyen öğrencilerimizi beklemektedir. Birçok yabancı dil eğitimi verdiğimiz gibi, Fransızca dil eğitimi için de sizlerleyiz.

Bireysel eğitimler bünyesine özel ders çalışmalarımız her zaman sizlerledir. Uzman pedagoglarımızın da görüşleri alınarak, her öğrencinin öğrenme sürecine ve yeteneğine göre program çıkarılmaktadır. Öncelikle dili sağlam şekilde öğrenmek için yoğun olarak o dille haşır neşir olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu sistemi size uygulamamız ve başarılı çalışmalarımız ile size dili kesin şekilde kavratacağımızdan emin olabilirsiniz. Kurumumuzda hem yabancı öğretmenlerimiz, hem de dil öğretme eğitimini almış uzman Türk dil eğitmenlerimiz hizmet sunmaktadır.

Bireyseş dil eğitimi uygulamasının yanında, kurumsal anlamda dil eğitimi, çocuklar için dil eğitimi, temel yabancı dil kursları ve özel eğitimler, sınavlara hazırlık programları ile sizlerleyiz. Başarılı çalışmalarımızla sizlere dil eğitimi verdikten sonra, her alanda geçerli sertifikalarımızı verekteyiz. Kurumumuz hakkında bilgi almak için https://www.sdm.com.tr/ linkimizden tıklayabilirsiniz.Pin It on Pinterest