HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Fransızca kursu

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.

 

Fransızcanın diğer diller arasında ayrıcalıklı bir tarafı olduğu hepimizce bilinen bir gerçektir. Peki, Fransızcaya bu ayrıcalığı kazandıran nedir? Şüphesiz bu dilin aşkın ve aklın dilin olması! Fransa’nın ve Fransız dilinin romantizmini hiç kimse inkâr edemez değil mi? Bununla birlikte Fransızca dilini öğrenmek için elbette pek çok farklı nedenimiz var. Uluslararası ilişkiler düzeyinde bir dünya dili olan Fransızca, günümüzde İngilizceden sonra en çok konuşulan dillerinin başında geliyor. Fransa başta olmak üzere iş dünyasının tercih edilen dillerinden biri olan Fransızca, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, UNESCO, NATO gibi kurumların da resmi dili… Fransızcanın size sağlayacağı imkânlardan yararlanabilmeniz için dil eğitiminizin ileri düzeyde olması şart! Fransızca kursu, bu dünya dilini en iyi şekilde öğrenmeniz için size kaliteli bir eğitim sunuyor.

 

Yüksek öğrenim dili

Fransızca kursu eğitimi ile Avrupa ve dünyadaki yüksek öğretim kurumları arasında yer alan ünlü Fransız üniversiteleri ve işletme okullarında çalışma imkânı elde edebilir, dili en iyi şekilde öğrenerek uluslararası iş fırsatları yakalayabilirsiniz. AB kurumlarının bulunduğu Strasbourg, Brüksel ve Lüksemburg’un dili olan Fransızca, uluslararası boyutu çok geniş bir dildir. Diğer yabancı dillerde olduğu gibi Fransızca da hayat görüşünüze alternatif yaklaşımlar kazandıracaktır. Eğer Fransızcayı iyi bir şekilde anlıyorsanız, dünyanın önce gelen Fransız düşünürlerini, liderlerini  ve uluslararası Fransız medyasını -TV5Monde, France 24 ve Radio France- takip edebilirsiniz.

 

Fransızca kursu

Yeni bir dil öğrenmenin ilk adımı düzenli ve programlı bir eğitim kurumu ile ilerlemektir. Fransızca kursu, size en uygun düzeyi belirlemek için seviye imtihanı ile başlar. Seviyenizin belirlenmesinin ardından eğitim danışmanları ile dili öğrenme amaç ve hedefleriniz hakkında konuşabilir, böylece eğitim programınızı meslek ya da akademik eğitiminize göre belirleyebilirsiniz. Bu tür hedefler Fransızcayı çok daha kolay ve hızlı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Dil öğrenimi zaman ve çaba gerektiren bir hedeftir. Bu da Fransızcayı ya da yeni bir dili öğrenmeniz için mutlaka programlı bir eğitime ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

 

Ders programınızı kendiniz belirleyin

Fransızca kursu eğitiminiz boyunca ders programınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. İş ya da okul durumunuz, hafta içi ya da hafta sonu uygun olduğunuz zamanlar veya yaz tatili gibi daha uzun dönemlere göre Fransızca kursu eğitim programınızı düzenleyebilirsiniz. Sizin zamanlamanıza uygun olarak düzenlediğiniz Fransızca kursu eğitim programıyla derslerinizi en iyi şekilde takip edebilir ve gerekli olan çalışma düzeni titizliğini elde edebilirsiniz. Yabancı bir dil öğrenmenin en temel koşulu düzenli olarak derslere katılmak, ödevlerinizi zamanında yapmak ve motivasyonunuzu kaybetmemektir.

 

Ana dili Fransızca olan öğretmenler

Fransızca kursu ana dili Fransızca olan öğretmenlerle eğitimlerini vermektedir. Böylece temel gramer eğitiminin başlangıcından itibaren bu dili doğal telaffuz ve aksanıyla öğrenebilir ve seviyeniz ilerledikçe çok daha iyi bir şekilde Fransızca konuşabilirsiniz. Bununla birlikte Fransızca kursu ve çok dilli olan öğretmenleriniz, diğer dilleri öğrenmeniz için de size imkan sağlayacaktır. Fransızca, özellikle Romance dilleri olan İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve İngilizceyi öğrenmek için iyi bir başlangıç noktasıdır, çünkü İngilizce kelime bilgisinin önemli bir kısmı Fransızcadan türemiştir.

 

Fransızca kursu yalnızca yeni bir dil öğrenmenizi sağlamayacak aynı zamanda dünya literatüründe çok büyük bir yere sahip olan bir dünya dilinin entelektüel boyutuna ulaşmanıza yardımcı olacaktır.