FRANSIZCA DİL KURSU İSTANBUL
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

FRANSIZCA DİL KURSU İSTANBUL

FRANSIZCA DİL KURSU İSTANBUL

konuşmasıyla ve insanda bıraktığı etkisiyle her zaman çekişi bir dildir Fransızca. O yüzden lisede seçmeli ders olarak karşımıza çıkar. Ama bu kadar kısa süre içerisinde bu dili öğrenmek neredeyse imkansızdır. Fransızca dil kursu tam olarak bu noktada size hizmet vermektedir. Öğrenmek istediğiniz ve içinizde kalan bu dili kursumuza gelerek uzman hocalar tarafından öğrenebilirsiniz. Kursa gelmeden önce https://www.sdm.com.tr sitemize girerek merak ettiğiniz tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Böylelikle gelmeden önce her şeyi öğrenmiş olursunuz.
Kursumuzda genellikle konuşma ve anlama üzerine etkinlikler yapılmaktadır. Hocalarımız size dili en iyi şekilde öğretmek için farklı metotlar uygulamaktadır. Sitemizden de bu uygulamaları takip edebilirsiniz. Fransızca dil kursu size yabancı dilin yanında birçok başka artı da katmaktadır. Yeni arkadaşlar, yeni ortamlar yaparsınız. Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda da Fransızca konuşmaya özen göstererek dili daha çabuk öğrenirsiniz.
Fransızca dil kursu için herkesin seviyesine göre sınıflar bulunmaktadır. Seviyeniz ilerideyse baştan başlayarak boşa zaman kaybetmezsiniz. Kendi seviyenizde insanlarla birlikte eğitiminize daha hızlı bir şekilde devam edersiniz. Hafta içi olan konuşma kulüplerine gelerek konuşmanızı, yazma kulüplerinize gelerek yazınızı geliştirebilirsiniz. Ders içinde de Fransızca filmler izleyerek film sonunda sınıfça tartışmalar yaparak zevk aldığınız konular hakkında fikirlerinizi sunabilirsiniz. Dil kursumuz size bu ayrıcalıkları sunmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey gelip bunlardan faydalanmak olacaktır.Pin It on Pinterest