FRANSIZCA DİL KURSLARIMIZ

FRANSIZCA DİL KURSLARIMIZ

Fransızca dilini öğrenmek, bu dile vakıf olmak istiyorsanız, dil eğitim okulumuz SDM Language School de sizleri bekliyoruz. Okulumuzda, Fransızca dahil birçok dili ana diliniz gibi başarılı ve akıcı şekilde öğrenebilirsiniz. İstanbul un birçok yerinde şubemiz bulunmaktadır.

FRANSIZCA DİL KURSLARIMIZ

Fransızca dilini öğrenmek, bu dile vakıf olmak istiyorsanız, dil eğitim okulumuz SDM Language School de sizleri bekliyoruz. Okulumuzda, Fransızca dahil birçok dili ana diliniz gibi başarılı ve akıcı şekilde öğrenebilirsiniz. İstanbul un birçok yerinde şubemiz bulunmaktadır. Size yakın olan şubelerimizle temasa geçebilirsiniz. Fransızca özel ders Sarıyer, Fransızca özel ders Kagıthane ve kurslarımızdan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve mükemmel dil eğitimlerimiz ile her zaman sizlerleyiz. Dil okulumuz hakkında sitemizde de tüm açıklamalarımız bulunmaktadır. https://www.sdm.com.tr/ linkimizden tıklayabilirsiniz. Sorularınız ve bizimle detaylı temasa geçmek için de sitemizdeki online destek hattından yararlanabilirsiniz.

Dil eğitimi çalışmalarımız birebir özel ders şeklinde olmaktadır. Ayrıca öğrencilerimiz sınıf sisteminde eğitimlerini de alabilirler. Sınıflarımız en az 2 veya en fazla 4 kişiden oluşmaktadır. Az kişilik sınıflarımızda öğencilerimiz zaten özel ders formunda eğitim alabilmektedirler. İntern aktif eğitim sistemimiz son derece başarılı olup, her öğrencinin anlama yeteneğine ve algısına göre eğitim verilmektedir. Kurumlar ve gruplar için özel eğitimlerimiz de söz konusudur.

Okulumuzda hem yetişkinler, hem de küçükler için dil eğitimi verilmektedir. Çeşitli yaş gruplarına uygun grup eğitimlerimiz bulunmaktadır. Kullanılan ders kitaplarımız ve materyallerimiz yani, ders malzemelerimiz de tamam kişiye özeldir. Uygun fiyatlarımız ve seçkin eğitimi sistemimiz ile dil öğreniminde her zaman bir adım öndeyiz. UA-62172274-1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!