ingilizce konuşma programı
(0212) 233 09 99
×

Formu Doldur İndirim Fırsatını Yakala

KURSLARIMIZ

İngilizce Kursu

İngilizce Cermen kökeninden gelen, dünyada Çince ve İspanyolca'dan sonra anadil olarak kullanılan 3.dildir.
Devamı İçin Tıklayın

Yunanca Kursu

Yunanca Hint-Avrupa dil ailesinin Greko-Grebar grubundan yaklaşık 4000 yıllık geçmişe sahip bir dildir.
Devamı İçin Tıklayın

Çince Kursu

Dünya nüfusunun çeyreğini Çinlilerin oluşturduğunu biliyor muydunuz?
Devamı İçin Tıklayın

İspanyolca Kursu

İspanya'nın olduğu kadar, birçok Latin Amerika ülkesinin de resmi dilidir.
Devamı İçin Tıklayın

İtalyanca Kursu

İtalyanca Romans dilleri içerisinde Latinceye en sadık kalmış olanıdır, bu yüzden "Modern Latince" olarak da adlandırılır.
Devamı İçin Tıklayın

Fransızca Kursu

Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg da konuşulmaktadır.
Devamı İçin Tıklayın

Rusça Kursu

Rusca Hint-Avrupa dil ailesinin Slav diller grubuna aittir.33 harften oluşan Kiril alfabesi kullanılır.
Devamı İçin Tıklayın

Almanca Kursu

Grup eğitimlerimizde öğrenci sayısının azlığı eğitiminde verimin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktadır.
Devamı İçin Tıklayın

NEDEN BİZ?

İngilizce Kursu

Türkiye’de  Eğitim programınızı yabancı dil eğitiminden beklenti ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak eğitim planlama uzmanlarıyla oluşturur. Yapılan eğitim programı doğrultusunda hem kaliteli hem de etkin bir eğitim almaya başlarsınız. Bütün eğitim programları bire bir olarak gerçekleştirilir ve bu sayede kendi öğrenme hızınızda, kendi öğrenme hedeflerinize uygun ve kendi belirleyeceğiniz yoğunlukta eğitim alırsınız.

Eğitim programlarınız, program hazırlama ve uyarlama konusunda on yılı aşkın deneyime sahip eğitim koordinatörleri tarafından, eğitim beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde, maksimum fayda sağlayabileceğiniz içerikle hazırlanır. Eğitim programınız süresince sürekli destek alabilir, eğitime başladıktan sonra da programınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Birebir ingilizce kursu eğitim sistemi sayesinde , eğitim programınıza hedeflediğiniz tarihlerde başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde programınızı tamamlarsınız.

Eğitim koordinatörlerinin yanı sıra, eğitmenler tarafından da, sürekli olarak gelişim kontrolleriniz yapılarak, eğitim içeriği ve program şekliniz eğitim süreci içerisinde tekrar gözden geçirilir ve gerektiğinde değişikliler yapılarak sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en etkin şekilde yanıt verecek hale getirilir. İhtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda belirlenen programımız başarıya ulaşandıktan sonra sürekli olarak birebir karşılıklı olarak ingilizce konuşularak istediğiniz seviyeye gelmeniz sağlanır.

Donanımlı eğitmen kadrosu, hedef dildeki gelişiminize katkıda bulunacak her türlü eğitim desteğini verirken, eğitim programınızı devam ettirken eğitim içeriği ve gelişiminiz doğrultusunda farklı eğitmenlerle programınızı sürdürme seçeneğine sahipsiniz. En Basit şekilde ingilizce kursu aldığınız zaman bireysel olarak bu dili çok hızlı bir şekilde öğrenirsiniz.

Erken yaşta İngilizce öğrenmenin önemi

Bu başlık, asla geç kaldığınız anlamına gelmiyor. Fakat İngilizce kursu ya da  özel derse ne kadar erken başlarsanız her şey o kadar hızlı ve doğru bir şekilde gelişecektir. Ebeveynlerin ilköğretim düzeyindeki çocuklarını  yönlendirmeleri en ideal başlangıçlardan biri olabilir. Bununla birlikte orta, lise ya da üniversitelerde devam eden İngilizce eğitimleri İngilizce özel ders ile desteklendiğinde çok daha iyi seviyelere gelmek mümkündür. Bireyin erken yaşta İngilizce eğitimine yönelmesi hayatın her alanında diğerlerine göre birkaç adım önde olmasını sağlayacaktır.

YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Work & Travel Yurt Dışı Dil Okulları Yurt Dışı Yaz Kampları Sertifika ve Diploma Programları
Yurt Dışı Eğitim Bilgi Hattı için (0212) 233 09 99' Nolu Telefondan Bize Ulaşabilirsiniz

İster Öğrencimiz Olun veya Olmayın fark etmez.  Öğrencilerin İngilizce Başta Olmak Üzere İspanyolca,İtalyanca,Rusça,Almanca, İspanyolca, Fransızca, Bireylerin Dillerinin  Yetenek ve Deneyimlerini Geliştirmek Amacıyla Dilin Konuşulduğu Ülkede  Organizasyonu Uygun Fiyat
Garantisi İle  Dil Okullarında Eğitim Organizasyonu Yapmaktayız.
Bridge Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

KURUMSAL EĞİTİMLER

SDM DİL OKULU’NDA İNGİLİZCEYİ MESLEKİ AMACINIZA YÖNELİK ÖĞRENİN!

Geçmişten günümüze yabancı dil öğretiminin tarihçesinde birçok yöntem var olmuş, kullanılmış ve daha etkilisini bulmak için bilimsel araştırmalar devam etmiştir. Günümüzde İngilizce başta olmak üzere yabancı dil öğreniminin gerekliliğini yadsımak mümkün değildir. İnternet’le birlikte daha da yoğunlaşan iletişim, bilgi paylaşımı ve dünyanın diğer ucundaki insanlara ulaşma kolaylığı -seyahat seçenekleri- 21. yüz yılda yabancı dilin önemini daha da belirginleştiriyor. Hatta bir değil, birkaç dil öğrenmeyi… Bununla birlikte İngilizce öğrenmek akademik ya da meslek yaşamında çoğu zaman önkoşul olarak kabul ediliyor. Yabancı dil öğrenme zorunluluğu İngilizce ve diğer dillerin öğretimine her zamankinden daha yoğun ve bilinçli bir şekilde eğilmeyi gerektiriyor.

SDM’de dil öğretiminde yeni yöntemler

Dil öğretiminde geleneksel yöntem biçimlerini “amaç ve hedefe yönelik İngilizce eğitimi” ve “bire bire eğitim” gibi ayrıcalıklı ve özel eğitimine dönüştüren SDM Dil Okulu, deneyimli öğretmenleriyle birlikte İngilizce öğrenimini klasik kalıplar yerine çok daha programlı ve “İngilizce öğreniminde gereksinimlerin çözümlenmesi” ilkesi üzerinden gerçekleştiriyor. İngilizce öğrenimindeki amaçların -öğrenci & eğitim danışmanı & öğretmen diyalogu ile- saptanabilmesi büyük ölçüde öğrencinin gereksinimlerinin belirlenmesine bağlı olarak doğru bir başlangıç ile ilerliyor. Böylece genel bir amaç yerine, kullanım bağlamına uygun düşen, sınırları çok daha iyi çizilmiş amaçlar öğrenimi de kolaylaştırıyor. Örneğin “İş amaçlı İngilizce”, “Akademik amaçlı İngilizce” ya da daha lokal olarak “Fizik İngilizcesi”, “Tıp İngilizcesi”, “Pilotlar için İngilizce” gibi. Bu seçenekleri SDM Dil Okulu eğitim danışmanıyla kuracağınız diyalog ile sınırsız sayıda çoğaltabilir ve İngilizceyi mesleki ya da akademik amaç ve hedeflerinize uygun olarak çok daha hızlı öğrenebilirsiniz.

BLOG

  İngilizce ya da yeni bir dili öğrenmek iş, meslek ya da akademik başarınızın neredeyse püf noktasını oluşturur. Hatta İngilizce ve diğer diller iş yaşamınızı dahi değiştirebilir, farklı ve daha geniş

Devamı...

  Hangi meslek ya da akademik kariyer aşamasında olursak olalım şurası bir gerçek ki en az bir yabancı dili iyi derece biliyor ve konuşuyor olmamız gerekiyor. Aslında bakarsanız, ilköğretim çağından üniversiteye

Devamı...

  Yeni bir başlangıç için hiçbir zaman geç değildir. Özellikle de söz konusu olan eğitim olduğunda! Yabancı dil eğitimimizi çoğu zaman tamamlamakta zorlanırız. Bunun birçok nedeni vardır; iş yoğunluğu, zamansızlık, ödevleri

Devamı...

  Yeni bir dil öğrenmek denildiğinde akla ilk gelen genellikle İngilizcedir. Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İngilizce, pek çok ülkenin eğitim müfredatında da yerini almış durumda… Birçok kurumun ilköğretim

Devamı...

NEREDEYİZ


HEMEN TIKLA ARA
HEMEN TIKLA ARA