Dil Kursu Eğitim Programları
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Dil Kursu Eğitim Programları

SDM DİL KURSUNDA

Yabancı dil öğrenmek bir ayrıcalıktır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve Yunanca dillerinde genel amaçlı yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Mevcut tüm yabancı dillerde Avrupa Birliği Dil Portfolyosu doğrultusunda A1’den  (başlangıç düzeyi) C2’ye (İleri düzey) kadar her seviyede eğitim alabilirsiniz.
SDM DİL KURSU, yabancı dil becerilerinizi geliştirmek için size rehberlik ediyor.

SDM DİL KURSU olarak yabancı dil eğitim sürecinizde sürekli yanınızdayız. Her bireyin yabancı dil öğrenme şeklinin ve hızının farklı olduğundan yola çıkarak sizlere bireysel dil eğitim desteği vermekteyiz. Öğrenme hedefleriniz, eğitim ihtiyaçlarınız ve mevcut bilgileriniz göz önünde bulundurularak size özel bir eğitim programı oluşturulmaktadır. Bu yöntemle, öğrenme süreciniz hem sizler hem de eğitimenlerimizin sürekli gözetimi altında olmaktadır. Böylece, dil eğitiminiz esnasında programınızın değiştirilmesi, eğitim içeriğinizin geliştirilmesi ve sizin eğitim ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilmesi için sizlere sürekli rehberlik desteği sağlıyoruz.

SDM DİL KURSU ÖNERİYOR

SDM DİL KURSU olarak ihitiyaçlarınıza en iyi cevap verecek eğitim programı ile eğitiminize başlamanızı ve eğitiminiz süresince dil farkındalığı geliştirerek ilerlemenizi önermekteyiz.
Doğru dil öğrenme yönteminin kişiden kişiye değişiklik gösterebileceği gerçeğine karşın, tüm yabancı dil öğrenen bireylerin uygulamasının etkin sonuçlar verdiği aktiviteler de mevcuttur.

Öğrendiğiniz dile maruz kalın…
Yabancı dil öğrenme sürecinde mümkün olduğu yoğunlukta hedef dile maruz kalmalısınız. Yani, hedef dili öncelikli olarak duymalı ve kulağınızın dilin tınısına ve tonlamasına alışmasını sağlamalısınız. Dinleme aktiviteleri ek zaman ayırmanızı gerektirmez. İş yerinde, evde, hatta günlük şehir içi yolculuklarınızda bile kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemdir.

Diğer bir maruz kalma yöntemi ise bol miktarda okuma çalışması yapmaktır. Bu sayede hedef dilde sıkça kullanılan kelime, dil bilgisi gibi yapılara aşinalık kazanır ve dil edinme sürecinize etkili bir katkıda bulunmuş olursunuz.

Bu iki temel teknik sayesinde yabancı dil becerilerinize çok sağlam bir temel oluşturur. Aynı zamanda ilerleyen seviyelerde hedef dilin canlı tutulması için en etkin tekniklerdir.

Bunların yanında dil öğrenme sürecinize rehberlik etmesi gereken donanımlı bir dil eğitmenidir. Dil eğitmenlerinin size en büyük katkısı doğru yönlendirmeler sayesinde dili en etkin biçimde edinmenizi sağlamak olacaktır.

 Pin It on Pinterest