HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Blog

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.
Devam Et
2019 En İyi Fransızca kursu fiyatları
Söz konusunu olan Fransızca öğrenmek ise birkaç adımı birden atmanız gerekir. Bunlardan ilki şüphesiz bir kurs eğitimidir. Fransızcanın temel gramer yapısı, dili öğrenmenin ilk aşamasıdır. Bununla birlikte bu dili kullanabileceğiniz ortamlarda bulunmak ya da ilk temel eğitimin ardından Fransa’ya kısa seyahatler de pratikler için doğal bir süreç sağlayacaktır. Kısa vadeli hedefler yeni bir dil için en iyi motivasyon araçlarıdır. 2019 en iyi Fransızca kursu fiyatları ise yeni bir dil öğrenme planlarınız için size en ideal seçenekleri sunacaktır.
Devam Et
İngilizce konuşma kursu
Çağımızın iletişim dili olan İngilizce hayatımızın her alanında bizimle birlikte yaşayan bir dil… İngilizceyi diğer dillerden ayıran temel özelliği de bu olsa gerek! İngilizce ders kitaplarının ötesinde  hayatımızın her noktasında kendini var eden güncel bir konuşma dilidir. Bu özelliği İngilizcenin doğal yollarla hemen her yaştan insan tarafından kabul edilip, öğrenilmesini sağlıyor. Bir TV programında, herhangi bir belgeselde, oyun tabletlerinde; İngilizce şarkılarda ya da Podcast’lerde… Yeni bir dili öğrenmenin en kolay yöntemi de budur aslında; dili kullanarak öğrenmek! İngilizce konuşma kursu, dili kullanarak öğrenme yöntemleriyle kısa sürede aşama kaydetmenize yardımcı olacaktır.
Devam Et
2019 En iyi İtalyanca kursu fiyatları
İtalyanca öğrenmeye mi karar verdiniz? Bu harika bir karar… Yeni bir dil öğrenmek sadece meslek ya da akademik kariyerinizde değil, sosyal yaşamınızda çok daha aktif ve üretken olmanızı sağlayacaktır. İtalyanca ise yabancı diller arasında romantik müzikalitesi ile ön plana çıkan, keyifli bir dildir. Çağımızın en çok konuşulan dillerinden biri olan İtalyancayı iyi bir şekilde öğrenmek şüphesiz birçok iş olanağını da beraberinde getirecektir. Dili öğrenmeye karar vermek olumlu bir ilk adımdır, ancak doğru eğitim kurumunu bulmak da çok önemlidir. 2019 en iyi İtalyanca kursu fiyatları yeni bir dil öğrenme kararınızı destekleyecek ve başarılı bir eğitim süreci geçirmenize yardımcı olacaktır. 
Devam Et
2019 En iyi İspanyolca kursu fiyatları
Yeni bir dili en kısa sürede öğrenmek, bu dile ayıracağınız zamanı nasıl daha iyi kullanacağınızla doğru orantılıdır. Yüzyılımızın gereklerinden biri olan yabancı dili öğrenmenin pek çok pratik yolu vardır. Ancak en iyi öğrenme yöntemlerini bulmak ya da keşfetmek tamamen sizin elinizdedir. Şüphesiz bu uzun bir süreçtir ve size düşen görev bu süreci en iyi şekilde tamamlamak için çok çalışmaktır. 2019 en iyi İspanyolca kursu fiyatları, yeni bir dili öğrenme aşamasında size uygun çalışma programı ve içeriğiyle yeni bir kültürle buluşmanıza köprü olacaktır.
Devam Et
En iyi yabancı dil kursu
Yabancı dil eğitiminin tek bir püf noktası vardır; kaliteli eğitim vermek! Bu konuda pek çok söz söylenmiş ve satırlarca yazı yazılmış olabilir, ancak en iyi yabancı dil kursu size uygun eğitim biçimini sunandır. Yeni bir dil öğrenmek uzun ve çaba gerektiren bir süreçtir. Bu süreci başarılı bir şekilde tamamlamak için öğrenme biçimlerinize uygun eğitim tercihleri üzerinde durmalı ve en iyi yabancı dil kursu için doğru seçeneği işaretlemelisiniz.
Devam Et
Arapça kursu
Yeni bir dil öğrenmeye karar verdiğinizde tercihinizi nasıl yapacaksınız? Hangi dili öğrenmek mesleki ve akademik kariyeriniz için çok daha faydalı olacaktır? Bu konuda en doğru sonuca varmak yine sizin elinizdedir. Şüphesiz bu kararı verirken tercih edeceğiniz dilin dünya üzerindeki kullanım oranı da etkilidir. Ancak en temel veri, sizin dil ile kurduğunuz ilişkidir. Her şeyden önce İngilizce, Fransızca, Almanca ya da Arapça gibi dilleri tanımalı ve bu kültürlerle iletişim içerisinde olmalısınız. Bununla birlikte Arapça kursu, dil öğrenme maceranız için iyi başlangıç ve hedeflerinize ulaşmanız için harika bir fırsat olabilir.
Devam Et
İngilizce fiiller
Birçok İngilizce fiili ve nesneleri film izleyerek öğrenebilirsiniz. Bu filmlerden biri, hatta en ünlüsü, 1972 yılında gösterime giren “The Godfather”dır. Film, bir tür suç örgütü ya da mafya olan Corleone Ailesini anlatır. Marlon Brando’nun canlandırdığı Don Corleone, ailenin lideridir. Daha çok “baba” unvanı ile tanınan Corleone filmde şöyle bir cümle kullanır:
Devam Et
2019 Yunanca kursu
Antik çağlarda Yunanistan, fikirlerin, geleneklerin, dillerin ve bilgilerin önemli bir merkeziydi. Batı uygarlığının beşiği kabul edilen Yunanistan’ın antik mirasının pek çok medeniyeti etkilediği aşikârdır. Demokrasi, batı edebiyatı ve felsefesi, siyaset bilimi ve matematiksel ilkeler bu topraklarda doğmuş, gelişmiş ve yayılmıştır. Elbette tüm bunların Yunanca dilini öğrenmekle direkt ilgisi vardır, çünkü yeni bir dil öğrenmek kültürel bir alışveriştir. Yeni bir dili en iyi şekilde öğrenmenin temel yolu kültürel birikimler hakkında bilgi sahibi olmaktır.  2019 Yunanca kursu, ana dili Yunanca olan öğretmenlerle geçmişi binlerce yıl gerilere uzanan bu etkileyici dili kültürel olarak da en iyi şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.
Devam Et
2019 Arapça kursu
Arap Yarımadası ya da Arabistan, Asya’nın güneybatısı ile Afrika’nın kuzeydoğusunda yer alıyor. Yarımadada Suudi Arabistan, Yemen, Umman, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Kuveyt, Irak ve Ürdün var. Bu büyük ve kadim coğrafyanın dilini bilmek, genel olarak bakıldığında milyonlarca insanla aynı dili konuşabileceğiniz anlamına geliyor. Bunun yanı sıra içerdiği petrol ve doğal gaz kaynakları, profesyonel anlamanda da Arapçanın geçerli ve kullanılır bir dil olmasını sağlıyor. 2019 Arapça kursu ile uluslararası arenada öne çıkan firmalarda iş imkânı bulma şansınızı artırabilir ve kariyerinizde hızla yükselebilirsiniz.
Devam Et
2019 Rusça kursu
Rusya, yaklaşık 17.075.400 kilometre karelik yüzölçümü ile dünyanın en geniş ülkesidir. Bu yüzölçümü ülkeye, sadece büyüklük ölçüsü olarak değil, yaşam alanı olarak da ayrıcalık katmaktadır. Bununla birlikte yüzölçümü bize Rusça dilinin kullanım oranı hakkında da bilgi vermektedir. Sadece Rusya düşünüldüğünde dahi bu dili konuşanların sayısı milyonları aşmaktadır. Rusça için bir başka ölçüt ise ülkenin nüfusudur. Dünyanın en kalabalık dokuzuncu ülkesi olan Rusya, Kuzey Asya’nın tamamına, Doğu Avrupa’nın büyük bir kısmına uzanır. Bu da konuşulan dilin pek çok lehçeye sahip olduğunun bir kanıtıdır. Rusçanın dünyanın en etkin dilleri arasında yer alması coğrafi ve beşeri özelliklerinin bir sonucu olsa da, ülke dışında da binlerce insan Rusça konuşmaktadır. 2019 Rusça kursu, bu dünya dilini öğrenmeniz için oldukça iyi fırsatlar sunuyor.
Devam Et
2019 En iyi Fransızca kursu
Başka bir dil öğrenmek; ufkunuzu genişletmek, yeni insanlarla tanışmak, dünyayı farklı bir bakış açısıyla görmek için bir fırsat ve denemeye değer bir meydan okumadır. Bununla birlikte yeni bir dil öğrenmeyi imkânsız bir görev olarak görenler de vardır. Oysa Fransızca ya da yeni bir dil öğrenmek için ilk yapmanız gereken kendinizi motive etmektir. Paris’e bir seyahat gibi kısa vadeli hedefler en iyi yöntemdir. Ancak daha köklü ve hızlı bir diğer yöntem ise 2019 en iyi Fransızca kursudur.
Devam Et
2019 İspanyolca kursu
İspanyol dili hakkında sizi şaşırtabilecek birçok gerçek var. Dünyadaki beş yüz milyon insanın ilk veya ikinci dil olarak İspanyolca konuştuğunu ve bunun da İspanyolcayı çok faydalı bir iletişim aracı haline getirdiğini biliyor muydunuz? Ya da, İspanya'da konuşulan İspanyolcanın Meksika’da konuşulan dille tam olarak aynı olmadığını; İspanyolca konuşulan birçok ülkenin başka hiçbir yerde kullanılmayan, kendine özgü kelimeleri ve cümleleri olduğunu biliyor muydunuz? Belki de kısa süre içerisinde kapı komşunuzla İspanyolca konuşmak durumda kalacaksanız! Aslında bu hiç de uzak bir olasılık değil… (Ayrıca fena bir fikir de değil?) Kim İspanyolca konuşmak istemez ki? Tüm bunlarla birlikte İspanyolca öğrenmek kültürel katkılarının yanı sıra profesyonel açıdan da önemli bir dil…  2019 İspanyolca kursu, bu dili öğrenmek için en iyi alternatifler arasında öne çıkıyor.