HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Blog

Devam Et
Online Almanca Kursu
Günümüzde artık insanlar yabancı dil öğrenmeye bir hayli ilgili olmaktadırlar. Günümüz şartlarına göre kariyerler için de yabancı dil bilmek de oldukça önemlidir.
Devam Et
2020 İtalyanca Kursu
İtalyanca öğrenmeye mi karar verdiniz? Öyleyse sizi ve bu dili öğrenmeye karar veren herkesi "Buongiorno a tutti!" diyerek selamlayalım. Doğrusu oldukça iyi bir seçim yaptınız... Bununla birlikte, diğer yabancı diller de oldukça değerlidir. Fakat dil seçiminde kişisel tercihlerin yanı sıra amaç ve hedefleriniz de çok önemlidir. Bir dünya dili olan İngilizce, birçok kapıyı açsa da İtalyanca gibi özel diller, farklı kullanım alanlarıyla meslek ya da akademik gelişiminize büyük katkı sunacaktır. 2020 İtalyanca kursu, yeni dil tercihini İtalyanca olarak kullananlar için oldukça ideal bir eğitim programıdır.
Devam Et
İlköğretim İngilizcesi kursu
İngilizce eğitimi kaç yaşında başlamalıdır? Bu konuda yurt dışındaki eğitim kurumlarının üç, dört yaş itibariyle yabancı dil eğitimine başladıklarını gözlemliyoruz. İlköğretim çağının çocukların dil eğitimi açısından çok önemli olduğu şüphe götürmez bir gerçektir. Henüz ana dilini yeni yeni öğrenmeye başlayan bir çocuk, İngilizceyi de aynı öğrenme biçimleri ile kavramaya başlayabilir. Bu yaşlarda ana dilimizi öğrenme biçimi ağırlıklı olarak duyduklarımız üzerine kuruludur. Duymak, duyduğunu anlamak ve anladıklarını kelime ve cümlelerle ifade etmek, İngilizcenin en temel öğrenme becerileridir. İlköğretim İngilizcesi kursu bu yöntemleri en iyi şekilde kullanarak çocukların İngilizce öğrenmesine yoğun katkıda bulunmaktadır.
Devam Et
İngilizce konuşma kursu Online
İngilizce eğitiminde Online yönteminin yararları hakkında neler biliyorsunuz? Diğer bir deyişle Online eğitim modelinin İngilizce dil bilginize katkı sağlayıp sağlamayacağını biliyor musunuz? Bu soruların cevabı kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Bununla birlikte Online eğitimin faydası yadsınamayacak kadar yoğundur. Özellikle İngilizce konuşma kursu Online modeli ile pratiğinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir ve eksik bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz. Ama hepsi bu kadar değil! İngilizce Online eğitimin faydalarını hep birlikte inceleyelim.  
Devam Et
Akşam İngilizce kursu
Meslek ya da eğitim kariyerinize yeni mi başladınız? Yolun başında olmak, özellikle de istediğiniz mesleği yapıyorsanız eğer oldukça heyecan vericidir. Mezuniyetin ardından ilk profesyonel adımları atmak ve kendinize bir hedef belirlemek, mesleğinizde hızla yükselmenize yardımcı olacaktır. Bu durumda mesleğinize ya da akademik kariyerinize dair bazı hedefler belirlemek, bir diğer önemli adımdır. Bununla birlikte iletişim çağının gereklerinden bazılarını da yerine getirmek durumundasınız. İyi bir İnternet kullanıcısı olmak, sosyal medyayı yakından tanımak ya da İngilizce konuşup, yazabilmek gibi… Özellikle yabancı dil bilgisi kariyerinizi geliştirmeniz için olmazsa olmaz koşuldur. Peki, yoğun bir iş temposunda İngilizce bilginizi geliştirmek için neler yapabilir, eksiklerinizi nasıl tamamlayabilirsiniz. Bu soru için akla gelen ilk cevap akşam İngilizce kursu olacaktır. Öyleyse bu harika fikir hakkında biraz konuşalım…
Devam Et
İSPANYOLCA KURS
İspanyolca kurs Şişli, İspanyolca kurs Mecidiyeköy ve İspanyolca kurs Maslak seçenekleri arıyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir.
Devam Et
İspanyolca ders
İspanyolcanızı nasıl geliştireceğinizi merak ediyorsanız eğer, kesinlikle yalnız değilsiniz. Dünyanın en keyifli dillerinden biri olan İspanyolcayı öğrenmek isteyen onlarca kişi var. Aslında yeni bir dili ya da İspanyolcayı öğrenmeye karar verdiyseniz eğer, bunun en pratik yolunun İspanyolca ders olduğunu da biliyor olmalısınız. Yabancı dil eğitimlerinin püf noktası, size uygun ders metotlarının en iyi şekilde uygulanmasıdır. İspanyolca öğrenmeye karar vermek çok doğru bir karardır. Bununla birlikte İspanyolca ders için de aynı doğru kararı vermeniz gerekir. Bu konuda birkaç ipucuna birlikte okuyalım.
Devam Et
İngilizce kelime dağarcığı
İngilizce eğitiminin temeli gramere dayanır. Bu kesinlikle doğru bir yargıdır. Gramer bilgisinin ilerlemesi ise İngilizce kelime dağarcığı ile doğru orantılıdır. Akıcı bir İngilizce konuşmak için dil bilgisi eğitiminin yanı sıra kelime dağarcığınızı da kesinlikle geliştirmelisiniz. Bu aslında pek de zor değil… İngilizce kursu süresince birçok yeni kelime öğrenebilirsiniz. Daha çok gramer bilginizi geliştirmeye yönelik olan bu derslerin dışında seviyenizi uygun kitaplar okumak da İngilizce kelime dağarcığı açısından son derece yararlı olacaktır. Peki, yeni kelimeleri hangi yöntemlerle daha iyi öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi bu konu üzerinde duralım…
Devam Et
2020 En iyi İspanyolca Kursu
Bir dünya dili olan İspanyolcayı öğrenmek için ilk aklınıza gelen yöntem hangisidir? Belki de bugüne kadar kendinize hiç sormadığınız bu sorunun İspanyolca ve diğer diller için oldukça önemli olduğunu hiç düşündünüz mü? Soruya soruyla cevap vermek, aslında yabancı dil eğitiminizden çok daha fazla verim almanızı sağlayabilir. Bunun temel nedeni bu soruların, İspanyolca ya da diğer dilleri öğrenme yöntemlerini bulmanızı kolaylaştırmasıdır. 2020 en iyi İspanyolca kursu, birebir eğitim metodu ile hedef dilinizi öğrenmenize yardımcı olmaktadır.
Devam Et
2020 En iyi İtalyanca Kursu
İtalyanca öğrenmek ve bu muhteşem dili konuşmak, hem kolay hem zor! Fakat imkânsız değil! Yeni bir yabancı dili en iyi şekilde öğrenmek her şeyden önce dil ile aranızda kurduğunuz iletişimle doğru orantılıdır. Bu iletişimde önemli hususlardan biri amaç ve hedeflerdir. Diğer bir deyişle, “Neden İtalyanca öğrenmek istiyorsunuz?” sorusuna vereceğiniz cevap, dil eğitiminize yoğun bir katkı sunacaktır. İkinci önemli husus ise, İtalyanca ya da öğrenmeye başladığınız yabancı dilin hayatınıza katacağı farklı perspektiftir. İtalyanca ile İtalyan kültürünün yanı sıra genel kültürünüzde bilgi artışları yaşayacak ve kariyerinizi geliştireceksiniz. 2020 en iyi İtalyanca kursu ile İtalyanca bilginizi artırabilir, meslek ve akademik kariyerinize ön plana çıkmayı başarabilirsiniz.
Devam Et
2020 En iyi Fransızca Kursu
Fransızca dil bilginizi nasıl geliştirebilirsiniz? Elbette düzenli bir şekilde çalışarak! Yeni bir yabancı dil ya da Fransızca öğrenmeye karar verdiğinizde en iyi çalışma yöntemi, ilgi alanları ve yeteneklerinizi göz önünde bulundurarak düzenle bir eğitim programı uygulamaktır. Bununla birlikte yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli ve pratik yöntemleri de var. 2020 en iyi Fransızca kursu, dil eğitiminizi verimli bir şekilde sürdürmenizi sağlamaya aday düzenli ve köklü bir program olarak öne çıkıyor.
Devam Et
Rusça ders
“Rusçayı en kısa sürede nasıl öğrenebilirsiniz?” Rusça öğrenmeye karar veren herkes için en önemli sorulardan biri de budur… Önemli bir sorudur çünkü nasıl bir eğitim alacağınıza karar vermek tamamen bu soruya bağlıdır. Bu durumda karşınıza ikinci bir soru daha çıkacaktır: “Nasıl daha iyi Rusça öğrenebilirim?” Rusça ders ile ana dili Rusça olan eğitmenlerden birebir dersler alabilir ve temel eğitiminizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Pin It on Pinterest