HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Blog

İngilizce öğrenmek için İngilizce kursu aramayın! Kafa karıştıran reklamlara, pek çok kişinin aynı anda ders gördüğü dil merkezlerinin ‘En iyi İngilizce kursu’ ilanlarına kanmayın! Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders almak, kurs sonunda akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabilmek için SDM Dil Okulu/ SDM Language School, tam da aradığınız adres.
Devam Et
İngilizce dili kursları
İngilizce dili ve kültürünü kavramak,  yeni başlayanlar için en iyi öğrenme biçimleri arasındadır. Bunun temel nedeni, yeni bir dili öğrenirken asıl üzerinde durmamız gereken şeyin yaşamın içindeki dil olduğudur. Eğer sokaktaki dili konuşuyor ve anlıyorsanız, İngilizceyi ciddi anlamda öğrenmişsiniz demektir. Bununla birlikte sokak dilini “sokakta” öğrenmek, İngilizceyi tam olarak bildiğiniz anlamına gelmez. Birbiriyle çelişkili gibi gözükse de, eğer iyi derecede İngilizce konuşmak istiyorsanız bütün gramer kurallarını bilmeniz gerekir. Bu sizi, sokaktaki dili de anlamaya hazırlayacaktır. İngilizce dili kursları, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle ders vermektedir. Böylece bir yandan temel gramer yapılarını öğrenirken diğer yandan pratiğinizi geliştirerek, sokakta konuşulan dile de adapte olmanız sağlanacaktır.
Devam Et
Fransız dili kursları
Şurası bir gerçek ki, ne kadar çok yabancı dil bilirseniz o kadar çok iş imkânı elde edebilirsiniz. Bir diğer deyişle, mesleğiniz ne olursa olsun tek bir yabancı dil dahi bilmek, size birçok kapının açılmasını sağlayacaktır. Bu, elbette bilinen bir gerçek… Peki, siz kaç yabancı dil konuşuyorsunuz? Bir, iki, üç! İşte bu harika! Bununla birlikte cevabınız olumsuz da olabilir. Bu durumda hiç üzülmeyin çünkü yeni bir dil öğrenmek için hiç de geç kalmış sayılmazsınız. Unutmayın ki eğitim ve öğretim ömür boyu süren fevkalade bir süreçtir. Siz de bu sürece dahil olabilir ve Fransız dili kursları ile yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
Devam Et
En yakın dil kursu
İngilizce eğitimini olumlu etkileyen birçok faktör vardır. Şurası bir gerçek ki, İngilizce eğitiminizi programlı ve verimli bir şekilde sürdürmek için bazı kurallarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunların en başında elbette kaliteli bir kurs eğitimi gelmektedir. İngilizce seviyeniz hangi düzeyde olursa olsun, gramer kurallarını öğrenmek ve uygulamak bir eğitimcinin rehberliğinde çok daha hızlı ve yararlı olacaktır. Bu durumda İngilizce eğitiminize etki eden ilk faktörün kaliteli bir eğitim kurumu ya da İngilizce kursu olduğunu söylemek mümkündür. Bununla birlikte üzerinde durulmayan ama oldukça önemli olan bir detay daha var: En yakın dil kursu! Evinize, okulunuza ya da iş yerinize yakın bir kursta eğitim görmek, zamanı çok daha iyi kullanmanıza yardımcı olacaktır.
Devam Et
İngilizce özel dersi
Yeni bir dil öğrendiğinizde hayatınızda neler değişir? Muhtemelen bugüne kadar böyle bir soruyla hiç karşılaşmadınız… Oysa İngilizce ya da diğer dilleri öğrenmeye henüz karar vermeyenler veya tereddütte kalanlar için oldukça önemli bir sorudur bu. Üstelik cevaplaması da o kadar zor değil! Öyleyse birkaç cevabı birlikte verelim… Yeni bir dil öğrendiğimizde hayatımızda ilk değişen özgüvenimizdir, çünkü artık İngilizce konuşabilir ve kariyerimizde hızla ilerlemek için harika fırsatları yakalayabiliriz. Doğrusu oldukça büyük bir adım! İkincisi ise hayata olan bakış açımızdaki değişiklik ve kişisel gelişimimize olan katkısıdır. Eğer İngilizceyi iyi bir şekilde konuşabiliyorsak, okuyup yazabiliriz de! Özellikle ilgi alanlarımıza, iş ya da mesleğimize dair pek çok bilgiye İngilizce olarak ulaşmak, okumak ve anlamak çok ciddi bir gelişim yaşamanıza yardımcı olacaktır. Cevapları çoğaltmak mümkün… Peki, İngilizce öğrenmeye karar verdikten sonra neler yapacaksınız? Eğer bu adımı sağlam bir şekilde atmak istiyorsanız İngilizce özel dersi tam size göre bir eğitim programı olacaktır.
Devam Et
Özel İngilizce kurs
Yabancı dil eğitiminde başarıyı etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında hedef ve amaçları ilk sıraya koymak yanlış olmaz. Elbette dili öğrenirken ilk basamaklar gramere odaklı olacaktır, ancak başlangıçta belirlenen hedefler çok daha köklü bir şekilde ilerlemenizi sağlar. Temel gramer yapılarını öğrendikten hemen sonra kendi iş, meslek ya da akademik alanınıza doğru yönelebilir ve böylece profesyonel hayatınızda kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. Örneğin özel İngilizce kurs, gramer eğitiminin yanı sıra pratik başta olmak üzere okuma, dinleme, konuşma becerilerinizin de gelişmesine destek olacaktır.
Devam Et
Bursa İngilizce özel ders
Yeni bir dil ya da İngilizce öğrenirken pek çok farklı yöntem deneyebilirsiniz. Ancak hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, İngilizceyi iyi bir şekilde konuşabilmek için geniş bir kelime dağarcığına ihtiyacınız vardır. Yeni İngilizce kelime ve ifadeler, öğrenmek ve bu bilgilerinizi hafızanızda tutmak için farklı çalışma yöntemleri vardır. Bu konuda bilinen en iyi çalışma şekli çok okumak ve bilmediğiniz kelime ve ifadeler üzerinde bolca çalışmaktır. Birtakım testleri çözmek de, yeni kelime bilginizi geliştirmeniz için oldukça faydalıdır.  Bursa İngilizce özel ders ile yeni kelime ve ifadeleri sistemli bir şekilde öğrenebilir ve kelime dağarcığınızı en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.
Devam Et
Tekirdağ İngilizce özel ders
Yeni bir dil öğrenmeye karar verdiğinizde uzun ve çaba gerektiren bir sürece giriyorsunuz demektir. Ne yazık ki çok kısa sürede İngilizce veya diğer yabancı dilleri öğrenmek mümkün değildir. Her şeyden önce dil eğitiminin disiplinli bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Bununla birlikte bu süreçte en iyi şekilde eğitim almak ve bir üst seviyeye yükselmek yine sizin elinizdedir. Doğru bir eğitim kurumu ve programlı bir eğitim modeli ile İngilizce bilginizi artırabilir, hedef ve amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Tekirdağ İngilizce özel ders, kaliteli bir eğitim almanız için en iyi koşullarını sunarak, başarı oranınızı artıracaktır.
Devam Et
Sakarya İngilizce özel ders
Pek çok İngilizce öğrencisi için konuşma, dilin ustalaşmasının en zor kısmıdır çünkü İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmek için programlı bir şekilde pratik yapmaya ihtiyacınız var.  İngilizce konuşma pratiklerini geliştirmek ve artırmak için neler yapabilirsiniz? Diğer bir deyişle İngilizce speaking için ihtiyacınız olan şeyler nelerdir? Aslında İngilizce konuşma pratiklerine ilk seviyeden başlayabilirsiniz. Temel İngilizce eğitiminin ilk basamağı olan İngilizce başlangıç seviyesi size, konuşma pratiği için de gerekli yeteneği kazandıracaktır. Sakarya İngilizce özel ders, İngilizce başlangıç ve diğer seviyelerdeki öğrenciler için en ideal öğrenme programlarından biridir.
Devam Et
Konya İngilizce özel ders
İngilizce eğitiminde pek çok farklı yöntem vardır. Yeni bir dili öğrenirken eğitim yöntemleri, öğrencinin gelişimi açısından son derece önemlidir. Bu nedenle eğitim uzmanları her geçen gün yeni ve farklı eğitim yöntemleri geliştirmektedir. Bununla birlikte eğitim biçimleri ya da yöntemlerinin doğru işlemesi için kişinin İngilizce seviyesi, ilgi alanları ve meslek tercihi de öne çıkan faktörlerdir. Konya İngilizce özel ders, öğrencinin bilgi ve ilgi alanlarına göre eğitim programını belirleyerek, düzenli bir şekilde gelişimini sürdürmesi için alternatif eğitim yöntemleri sunmaktadır.
Devam Et
Kocaeli İngilizce özel ders
İngilizce eğitiminin temel basamağı ilk seviyedir ve aslına bakarsanız bu ilk seviye hepimizin gayet iyi bildiği gramer kuralları ve kelime bilgisinden oluşur. Tıpkı ilköğretim çağındaki bir çocuğun, okula başlamadan önce öğrendiği birçok kelime ve hatta sayılar gibi. Peki, bu ilk bilgileri nasıl ve nerede kullanabiliriz? Diğer bir deyişle, bu bilgileri günlük hayatta, okulda ya da mesleğimizi icra ederken işlevli hale getirebiliyor muyuz? Bu sorunun cevabı büyük ihtimalle “Hayır” olacaktır, çünkü bilgiyi kullanmak için bazı donanımları edinmemiz şarttır. Kocaeli İngilizce özel ders, bu donanımları elde etmeniz için en doğru adreslerden biridir.
Devam Et
Eskişehir İngilizce özel ders
İngilizce öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Diğer bir deyişle, İngilizce bilginizi artırmak ve kısa sürede konuşma düzeyine ulaşmak için neler yapmanız gerekir? Her iki sorunun pek çok cevabı olabilir. Fakat her zaman tek bir doğru cevap vardır: Düzenli bir ders programı! Eskişehir İngilizce özel ders, birebir eğitim şekli ve ana dili İngilizce olan öğretmenleriyle en ideal eğitim programını sunmaktadır.
Devam Et
Antalya İngilizce özel ders
İngilizce eğitimine başlamanın en ideal zamanı nedir? Yaz mevsimi, tatil zamanı ya da hafta sonları mı? Aslında bu soruların cevapları tamamen size bağlıdır, çünkü İngilizce öğreneceğiniz en iyi zamanı ancak siz belirleyebilirsiniz. İngilizce ve diğer yabancı dilleri öğrenmek, karar verme aşamasının ardından motive olmak ve tabii uzun ders saatlerini gerektirir. Kimine göre kış mevsimi, motive olmak açısından en uygun zamandır. Kimine göreyse, okullar kapandıktan sonra uzun yaz günlerinde İngilizce çalışmak daha kolaydır. Hangi zamanın sizin için uygun olduğunu belirledikten sonra atmanız gereken diğer bir adım da doğru eğitim kurumunu bulmaktır. Antalya İngilizce özel ders, doğru zamanı yakalamanız için size destek olacak en ideal eğitim kurumlarından biridir.