ingilizce kursu,ingilizce özel ders,dil kursu,arapça kursu

Bireysel Eğitimler

BİREBİR DİL EĞİTİMİ

Eğitim programınızı yabancı dil eğitiminden beklenti ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak eğitim planlama uzmanlarıyla oluşturur. Yapılan eğitim programı doğrultusunda hem kaliteli hem de etkin bir eğitim almaya başlarsınız.

Bütün eğitim programlarımız bire bir olarak gerçekleştirilir ve bu sayede kendi öğrenme hızınızda, kendi öğrenme hedeflerinize uygun ve kendi belirleyeceğiniz yoğunlukta eğitim alırsınız.

Eğitim programlarınız, program hazırlama ve uyarlama konusunda on yılı aşkın deneyime sahip eğitim koordinatörleri tarafından, eğitim beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde, maksimum fayda sağlayabileceğiniz içerikle hazırlanır. Eğitim programınız süresince sürekli destek alabilir, eğitime başladıktan sonra da programınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Birebir eğitim sistemi sayesinde eğitim programınıza hedeflediğiniz tarihlerde başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde programınızı tamamlarsınız.

Eğitim koordinatörlerinin yanı sıra, eğitmenler tarafından da, sürekli olarak gelişim kontrolleriniz yapılarak, eğitim içeriği ve program şekliniz eğitim süreci içerisinde tekrar gözden geçirilir ve gerektiğinde değişikliler yapılarak sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en etkin şekilde yanıt verecek hale getirilir.

Donanımlı eğitmen kadrosu, hedef dildeki gelişiminize katkıda bulunacak her türlü eğitim desteğini verirken, eğitim programınızı devam ettirken eğitim içeriği ve gelişiminiz doğrultusunda farklı eğitmenlerle programınızı sürdürme seçeneğine sahipsiniz.

Yabancı dil kursu 

Eğitimi öğrenci merkezlidir. Ancak rehberlik ve yönlendirme eğitmenler ve eğitim uzmanları tarafından yapılır. Ders içerikileri ise çeşitli materyallerle zenginleştirilir. Ders materyalleri program içerik ve hedeflerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle, eğitim materyalleri eğitim programı oluşturulurken eğitim uzmanları ve eğitmenlerce kişinin eğitim ihtiyaçlarına en iyi yanıt verecek şekilde belirlenir.

 
Ücretsiz Whatsapp Bilgi Hattı

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!