Çince Kursu

Dünya nüfusunun çeyreğini Çinlilerin oluşturduğunu biliyor muydunuz?

Çince öğrenmek için pek çok nedeniniz var

Dünya nüfusunun çeyreğini Çinlilerin oluşturduğunu biliyor muydunuz? Dolayısıyla dünyanın en çok konuşulan dilinin de Çince olduğunu? Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, Çince özel ders alabilirsiniz.
İstanbul Şişli merkezde yer alan SDM Dil Okulu/ SDM Language School, Çince özel ders alabileceğiniz en ideal dil okullarının başında geliyor. Üstelik Çince kursu size özel olacak, uzman eğitmenlerden yüz yüze ders alacaksınız. Kalabalık sınıflarda eğitmenlerle kuramayacağınız diyalogları burada kurabilecek, aklınıza takılan her soruyu sorabileceksiniz.
Çince kursuna gitmek için belli bir yaş ya da meslek grubundan olmanız da gerekmiyor. İşadamıysanız Çin ile güçlü iş bağlantıları kurabilir, öğrenciyseniz ikinci dilinize Çince’yi de ekleyerek yaşıtlarınızdan bir değil birkaç adım öne çıkabilirsiniz!

ÇİNCE ÖĞRENMEK ZOR MU KOLAY MI?

Çince’nin gramer yapısının çok basit olduğunu biliyor muydunuz? Türkçe gibi çekimlenmeyen bir dil; büyük-küçük harf gibi yazım kuralları da yok. Peki Çince neden zor diye biliniyor? Çünkü kelime ezberleyeceksiniz. Ne kadar çok kelime ezberlerseniz, o kadar iyi…
Önümüzdeki yıl tatil rotanıza Çin’i de ekleyebilirsiniz. O muhteşem güzellikteki bahçeler, dağların doruklarındaki tapınaklar; kısacası doğal güzellikler ile Çin Seddi gibi muhteşem tarihi yapılar bir arada bu topraklarda… Ve inanın İngilizce bilseniz dahi zorlanabilirsiniz çünkü Çinliler -özellikle yerel halk- sadece Çince konuşuyor. Onlarla Çince iletişim kurduğunuzu düşünsenize! Harika yerler ve tatlar keşfedeceğiniz kesin!
Bir an önce karar verin ve Çince özel ders almaya başlayın. Çok kısa zamanda bir Çinli gibi konuştuğunuzu gördükçe siz de şaşıracaksınız.

çince kursu

 

Çince Ders Saatleri
Pazartesi10:00 – 22:00
Çarşamba10:00 – 22:00
Salı10:00 – 22:00
Perşembe10:00 – 22:00
Cumartesi10:00 – 22:00
Pazar10:00 – 22:00
Cumartesi10:00 – 19:00
Pazar10:00 – 19:00

ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR

  • İş için Çince
  • Çocuklar İçin Çince
  • Pratik Çince
  • Kolay Çince
  • Çince kursu istanbul


Hızlı İletişim Talep Formu

Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.